Novoměstský penzion

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Novoměstský penzion je penzion s celoročním provozem a s možností dlouhodobého ubytování. Penzion se nachází v klidném prostředí cca 1000m od historického centra Nového Města nad Metují. Nabízíme Vám nadstandardní ubytovací služby za přijatelné ceny pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Ubytování je možné ve dvou variantách: K dispozici jsou kompletně zařízené apartmány – dvou a vícelůžkové pokoje s možností přistýlky, kuchyňská linka vybavená vařičem, mikrovlnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí, vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC), TV (satelit). Samostatné dvou a vícelůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC) a TV. V celém penzionu je možnost připojení k internetu přes free wifi. Celková kapacita objektu je 30 osob (4 apartmány a 4 pokoje). Parkování je možné přímo u penzionu, dále nabízíme hlídané parkoviště kamerovým systémem. Rádi Vás přivítáme v naší restauraci, která je součástí penzionu a která, jak pevně věříme, plně uspokojí Vaše požadavky. V jarních, letních a podzimních měsících Vám vřele doporučujeme příjemné venkovní posezení na zahrádce před penzionem.

Sport Bar v penzionu

K nadstandardnímu ubytování patří též možnost strávit příjemné chvilky při sklence lahodného nápoje v útulném prostředí
s profesionální obsluhou. I v tomto směru Vám Novoměstský penzion vychází samozřejmě vstříc.

Pro všechny ubytované je plně k dispozici sympatický Sport bar,
v němž naleznete široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů. Součástí Sport baru je rovněž plazmová TV, na níž můžete sledovat svůj oblíbený televizní pořad.
Kapacita Sport baru je 15 osob.
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI