Pension 444

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Pension 444 je jeden ze tří pensionů, které nabízejí komfortní a pohodlné ubytování přímo v centru Krkonošského Národního parku. Rodinný Pension 444 se nachází ve Skiareálu Herlíkovice-Bubákov 5km od města Vrchlabí směrem na Špindlerův Mlýn.

    Ideální rozmístění všech 3 Pensionů umožňuje poznání celých Krkonoš v každém ročním období.
    V blízkosti Pensionů jsou i další přilehlé skiareály Kněžický Vrch(2km), Špindlerův Mlýn(10km), Strážné(4km) a Benecko(8km).

    Ke sportovnímu vyžití v létě zve nádherná příroda Národního parku, lákající k turistickým a cykloturistickým výletům nebo na procházky městem Vrchlabí.

Klienti našich pensionů mají slevy v blízkých lyžařských školách, Yellow Pointu i půjčovnách(na SKI a SNB komplety, koloběžky, kola a mnohé další vybavení).

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI