Pension 444

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Pension 444 je jeden ze tří pensionů, které nabízejí komfortní a pohodlné ubytování přímo v centru Krkonošského Národního parku. Rodinný Pension 444 se nachází ve Skiareálu Herlíkovice-Bubákov 5km od města Vrchlabí směrem na Špindlerův Mlýn.

    Ideální rozmístění všech 3 Pensionů umožňuje poznání celých Krkonoš v každém ročním období.
    V blízkosti Pensionů jsou i další přilehlé skiareály Kněžický Vrch(2km), Špindlerův Mlýn(10km), Strážné(4km) a Benecko(8km).

    Ke sportovnímu vyžití v létě zve nádherná příroda Národního parku, lákající k turistickým a cykloturistickým výletům nebo na procházky městem Vrchlabí.

Klienti našich pensionů mají slevy v blízkých lyžařských školách, Yellow Pointu i půjčovnách(na SKI a SNB komplety, koloběžky, kola a mnohé další vybavení).

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI