Pension a Autokemp Heřman

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion a autokemp Heřman - celoroční dovolená Krkonoše

Pension a kemp Heřman se nachází v podhorské obci Rudník v Krkonoších. Stojí u silnice I.třídy mezi horskými rekreačními středisky Špindlerův Mlýn, Janské Lázně a Pec pod Sněžkou. Tato poloha je velmi výhodná, poskytuje možnost výletů do všech okolních středisek. Okolí penzionu Heřman je ideálním místem pro zimní sporty - sjezd a běh na lyžích, snowboarding a další. Penzion disponuje 12 pokoji, restaurací pro 80 osob, letní terasou pro 32 osob a konferenční místností pro 20 osob. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, televizorem se satelitem, ledničkou. Parkoviště před pensionem je dáno hostům bezplatně k dispozici. Možnost pronájmu 2 garáží za poplatek. Psům je vstup do pensionu povolen. Před pensionem se nachází parkoviště, které je pro hosty bezplatné. Je určeno nejen pro automobily, ale i pro autobusy. Celoroční provoz kempu zaručuje ideální podmínky pro letní i zimní turistiku. Nabízíme 10 travnatých parkovacích ploch pro karavany s elektrickou přípojkou s proudovými chrániči (dle stanovených norem EU).

Ideální podmínky pro letní a zimní sporty:

 •     tenisový kurt s umělým povrchem
 •     tréninkovou zeď
 •     dětské hřiště
 •     streetball
 •     stolní tenis
 •     venkovní koupaliště vzdálené necelé 2 km od pensionu

Restaurace

Navštivte naši restauraci pro 80 osob zařízenou krásným rustikálním dřevěným nábytkem. Čeká na Vás výborná kuchyně, profesionální gastronomický servis a příjemná atmosféra.

AUTOKEMP

Kemp se nachází v podhorské obci Rudník v Krkonoších. Je situován mezi známými horskými středisky Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou a Janské Lázně. Celoroční provoz kempu zaručuje ideální podmínky pro letní i zimní turistiku.Nabízíme 10 travnatých parkovacích ploch pro karavany s elektrickou přípojkou s proudovými chrániči (dle stanovených norem EU).

Kemp je vybaven společným sociálním zařízením na hotelové úrovni, jehož součástí je kuchyňka, pitná voda, sprcha s teplou vodou, WC, elektrická zásuvka a pračka. V kempu se také nachází krytý venkovní gril kde můžete trávit svůj volný čas za každého počasí.

Děti se určitě nebudou nudit na dětském hřišti s pískovištěm, skluzavkou a houpačkami. Je možno využít i blízkých koupališť v obci Rudník (2 km), Čistá (3 km) nebo v Trutnově (20 km).
 

Hosté kempu mohou navštívit restauraci, která je přímo v areálu kempu a vybrat si ze široké nabídky pokrmů "a la carte". Restaurace nabízí 80 míst k sezení. V letním období mohou návštěvníci využít letní terasu pro 32 osob.

Mezi další poskytované služby pensionu, které mohou využít také návštěvníci kempu, patří telefonní automat, prodej suvenýrů a základních hygienických potřeb.

Návštěvníci kempu mohou uhradit cenu pobytu hotově nebo kreditními kartami. Přijímáme tyto druhy platebních karet: VISA, JCB, EUROCARD-MASTERCARD a AMERICAN EXPRESS.

Psům je vstup do kempu za poplatek povolen.

Neplacené služby:

 • Samoobslužná kuchyňka
 • pračka
 • studená a teplá voda
 • likvidace odpadu chemických WC

 

Tipy na další autokempy  - Krkonoše


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI