Pension a Autokemp Heřman

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion a autokemp Heřman - celoroční dovolená Krkonoše

Pension a kemp Heřman se nachází v podhorské obci Rudník v Krkonoších. Stojí u silnice I.třídy mezi horskými rekreačními středisky Špindlerův Mlýn, Janské Lázně a Pec pod Sněžkou. Tato poloha je velmi výhodná, poskytuje možnost výletů do všech okolních středisek. Okolí penzionu Heřman je ideálním místem pro zimní sporty - sjezd a běh na lyžích, snowboarding a další. Penzion disponuje 12 pokoji, restaurací pro 80 osob, letní terasou pro 32 osob a konferenční místností pro 20 osob. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, televizorem se satelitem, ledničkou. Parkoviště před pensionem je dáno hostům bezplatně k dispozici. Možnost pronájmu 2 garáží za poplatek. Psům je vstup do pensionu povolen. Před pensionem se nachází parkoviště, které je pro hosty bezplatné. Je určeno nejen pro automobily, ale i pro autobusy. Celoroční provoz kempu zaručuje ideální podmínky pro letní i zimní turistiku. Nabízíme 10 travnatých parkovacích ploch pro karavany s elektrickou přípojkou s proudovými chrániči (dle stanovených norem EU).

Ideální podmínky pro letní a zimní sporty:

 •     tenisový kurt s umělým povrchem
 •     tréninkovou zeď
 •     dětské hřiště
 •     streetball
 •     stolní tenis
 •     venkovní koupaliště vzdálené necelé 2 km od pensionu

Restaurace

Navštivte naši restauraci pro 80 osob zařízenou krásným rustikálním dřevěným nábytkem. Čeká na Vás výborná kuchyně, profesionální gastronomický servis a příjemná atmosféra.

AUTOKEMP

Kemp se nachází v podhorské obci Rudník v Krkonoších. Je situován mezi známými horskými středisky Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou a Janské Lázně. Celoroční provoz kempu zaručuje ideální podmínky pro letní i zimní turistiku.Nabízíme 10 travnatých parkovacích ploch pro karavany s elektrickou přípojkou s proudovými chrániči (dle stanovených norem EU).

Kemp je vybaven společným sociálním zařízením na hotelové úrovni, jehož součástí je kuchyňka, pitná voda, sprcha s teplou vodou, WC, elektrická zásuvka a pračka. V kempu se také nachází krytý venkovní gril kde můžete trávit svůj volný čas za každého počasí.

Děti se určitě nebudou nudit na dětském hřišti s pískovištěm, skluzavkou a houpačkami. Je možno využít i blízkých koupališť v obci Rudník (2 km), Čistá (3 km) nebo v Trutnově (20 km).
 

Hosté kempu mohou navštívit restauraci, která je přímo v areálu kempu a vybrat si ze široké nabídky pokrmů "a la carte". Restaurace nabízí 80 míst k sezení. V letním období mohou návštěvníci využít letní terasu pro 32 osob.

Mezi další poskytované služby pensionu, které mohou využít také návštěvníci kempu, patří telefonní automat, prodej suvenýrů a základních hygienických potřeb.

Návštěvníci kempu mohou uhradit cenu pobytu hotově nebo kreditními kartami. Přijímáme tyto druhy platebních karet: VISA, JCB, EUROCARD-MASTERCARD a AMERICAN EXPRESS.

Psům je vstup do kempu za poplatek povolen.

Neplacené služby:

 • Samoobslužná kuchyňka
 • pračka
 • studená a teplá voda
 • likvidace odpadu chemických WC

 

Tipy na další autokempy  - Krkonoše


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI