Pension Barytka

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Nabízíme Vám pobyt v rodinném a klidném prostředí v jednom z nejvýše položených míst údolí Svatého Petra. Část objektu s č.p. 288 disponuje kapacitou 5 dvoulůžkových pokojů, přičemž čtyři z nich jsou navíc vybaveny jedním a jeden dvěma pevnými plnohodnotnými lůžky. Sprchový kout s toaletou, trezor, ethernetová zásuvka RJ-45, lednička v každém z nich, jsou samozřejmostí. Hostům je k dispozici společenská místnost, která je mimo dobu podávání bohaté bufetové snídaně využívána např. jako čítárna nebo pracovna. Venkovní uzamykatelné boxy slouží především v zimním období pro úschovu lyží nebo snowboardů.

 Celý objekt je pokrytý wi-fi signálem. Součástí ceny za pobyt je poskytování této služby hostům zdarma.

Společenská místnost spolu se třemi pokoji je umístněna v prvním podlaží, dva zbývající pokoje se nacházejí ve druhém podlaží - podkroví.

Parkování je přímo u objektu.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI