Pension Barytka

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Nabízíme Vám pobyt v rodinném a klidném prostředí v jednom z nejvýše položených míst údolí Svatého Petra. Část objektu s č.p. 288 disponuje kapacitou 5 dvoulůžkových pokojů, přičemž čtyři z nich jsou navíc vybaveny jedním a jeden dvěma pevnými plnohodnotnými lůžky. Sprchový kout s toaletou, trezor, ethernetová zásuvka RJ-45, lednička v každém z nich, jsou samozřejmostí. Hostům je k dispozici společenská místnost, která je mimo dobu podávání bohaté bufetové snídaně využívána např. jako čítárna nebo pracovna. Venkovní uzamykatelné boxy slouží především v zimním období pro úschovu lyží nebo snowboardů.

 Celý objekt je pokrytý wi-fi signálem. Součástí ceny za pobyt je poskytování této služby hostům zdarma.

Společenská místnost spolu se třemi pokoji je umístněna v prvním podlaží, dva zbývající pokoje se nacházejí ve druhém podlaží - podkroví.

Parkování je přímo u objektu.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI