Pension Bílý Dvůr

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

V létě: bazén přímo u penzionu, cykloturistika, pěší turistika, nedaleko pensionu jsou tenisové kurty, golfové hřiště o rozloze cca 200 Ha pro 27 jamek, (naši ubytovaní hosté mají vstup na golfové hřiště zdarma), dále jsou zde možnosti jízdy na koni, půjčovna kol, kuželna, bowling, sauna, masáže, krytý bazén nebo návštěva největšího aquaparku v ČR. V zimě: jedny z nejlepších podmínek pro lyžování, běžkaření, snowboarding, sáňkování, ale i zimní romantickou turistiku v centrech jako je Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Černý Důl a Jánské Lázně. Dle dohody je možnost zajistit lyžařskou školu či instruktora.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI