Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Pension Claudia

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí a satelitem, koupelnou. Apartmá má možnost ubytovat 6 osob, je s kuchyňskou linkou, krbem, koupelnou a připojením na internet. Hosté mohou relaxovat také u bazénu, který je ohříván slunečními panely, nebo je možnost také jízdy na koních s instruktorem. Celková kapacita penzionu je 14 lůžek. V hlavní budově penzionu je stylový apartmán se třemi ložnicemi (3 x 2 lůžka, možnost dětských přistýlek), obytnou kuchyní s krbem a sociálním zařízením (WC, vana, pračka). Ve vedlejší budově jsou 3 pokoje (2 x 3 lůžka, 1 x 2 lůžka) s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha) a společnou kuchyní. Každý pokoj má k dispozici vlastní sociální zařízení, TV přijímač, satelit, rádio. V kuchyni je základní nádobí, kávovar, lednice, mikrovlnná trouba a pračka. Možnost připojení na internet ZDARMA.

 

Služby v penzionu

V objektu Pension Claudia je zabezpečené parkoviště pro hosty, krytý bazén se solárním ohřevem vody, vícekapacitní pergola s možností grilování. Hosté pensionu si mohou zapůjčit kola nebo v nedalekém statku koně na projížďky.
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI