Pension Fontána - Špindlerův mlýn

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Horský pension Fontána se nachází v nejznámější části Krkonoš, ve Špindlerově Mlýně v nadmořské výšce 830 m. Má skvělou polohu v klidném prostředí nad nejvýše položeným přehradním jezerem na řece Labi s krásným výhledem na okolí Špindlerova Mlýna. Příjezd pro hosty pensionu je povolen přes historickou přehradní hráz, kde je nainstalována bezpečnostní závora (pro naše hosty vjezd povolen) a dále podél přehradního jezera 800 m až k pensionu, kde je za pensionem k dispozici vlastní parkoviště dostupné i v zimě (doporučujeme však zimní řetězy).

Okolí poskytuje výborné podmínky pro letní a zimní sporty, k dispozici je lyžařský vlek Hromovka ve vzdálenosti  500 m (přímé napojení na největší skiareál v ČR, Svatý Petr). Zpět je možné absolvovat sjezd na lyžích přímo k pensionu. Letní a podzimní období je perfektním místem pro odpočinek či turistiku.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI