Pension Fontána - Špindlerův mlýn

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Horský pension Fontána se nachází v nejznámější části Krkonoš, ve Špindlerově Mlýně v nadmořské výšce 830 m. Má skvělou polohu v klidném prostředí nad nejvýše položeným přehradním jezerem na řece Labi s krásným výhledem na okolí Špindlerova Mlýna. Příjezd pro hosty pensionu je povolen přes historickou přehradní hráz, kde je nainstalována bezpečnostní závora (pro naše hosty vjezd povolen) a dále podél přehradního jezera 800 m až k pensionu, kde je za pensionem k dispozici vlastní parkoviště dostupné i v zimě (doporučujeme však zimní řetězy).

Okolí poskytuje výborné podmínky pro letní a zimní sporty, k dispozici je lyžařský vlek Hromovka ve vzdálenosti  500 m (přímé napojení na největší skiareál v ČR, Svatý Petr). Zpět je možné absolvovat sjezd na lyžích přímo k pensionu. Letní a podzimní období je perfektním místem pro odpočinek či turistiku.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI