Pension Hana - Strážné

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází v klidném turistickém středisku Strážné, ležícím 800 m/n.m, pouhé 4 Km od brány Krkonoš města Vrchlabí. Pension nabízí možnost ubytování po celý rok. Ubytování je ve standartně vybavených dvou až pěti lůžkových pokojích. Větší pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, ty menši pak společnými WC a sprchy. V přízemí penzionu je společenská místnost-jídelna a velká kuchyně s možností vaření. V letním období velmi příjemné venkovní posezení u grilu na zahradě. Pension Hana jenž se nachází v turistické oblíbené oblasti  Krkonošského národního parku je Vám výchozím bodem pro spousty turistických a sportovních aktivit po celý rok.
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI