Pension Hořec

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Pohodlné ubytování v centru Špindlerova Mlýna nabízí penzion Hořec. Stylový pension se nachází v blízkosti lyžařského areálu Medvědín, další sportovní areál Svatý Petr je vzdálen 10 minut pěšky.Parkoviště přímo u pension má dostatečnou kapacitu v letních i zimních měsících.V penzionu naleznete dvoulůžkové,třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje po celkové rekonstrukci.

Každý pokoj je vybaven prostornou koupelnou,k dispozici je TV-SAT, chladnička a WiFi spot. Nejbližší restaurace je vzdálena 50 metrů od objektu. V blízkém okolí, 5min chůze, se nachází akvapark, ski areal Medvědín, na jehož sjezdovky je výhled přímo z pensionu. Přestože je objek v těsné blízkosti centra, nabízí klidné ubytování vhodné i pro rodiny s dětmi. V létě je příjemné posezení na pěkné terase,u které je k dispozici gril.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI