Pension Jeřabinka

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachazí v Horní Malé Úpě, 100m od hraničního přechodu Pomezní boudy. Dostupnost je dobrá i během zimní sezóny díky udržované silnici na hraniční přechod. Kapacita 30 lůžek v 9 pokojích po 2-5 postelích, včetně jednoho dvoupokojového apartmánu. Na pokojích jsou krásná nová sociální zařízení. Každý pokoj má své vlastní. V hlavních sezónách můžeme zajistit i polopenzi. Popř. je možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyni - mikrovná trouba, je8zrychlovarná konvice, toustovač, fritovací hrnec, překapávač kávy, nádobí, utěrky. Společenská místnost s barem a TV včetně sat. sloužící zároveň jako jídelna. Novinkou je dětská herna, která Vám zajistí, že Vaše děti se nebudou nudit ani v nepřízni počasí. U pensionu je vybudováno posezení, houpačky pro děti i dospělé, gril, otevřené ohniště, pískoviště, velká XXL trampolína i pro dospělé (do 120kg.).  V zimě je pak pension Jeřabinka svou polohou tou nejlepší volbou pro ty, kteří rádi vyjdou z chalupy a lyžují. Nachází se totiž přímo pod novým Skiareálem Pomezní hřeben. Najdete zde lyžařskou školičku včetně dětského Skiparku a v hotelu Hořec i cenově nejvýhodnější lyžařskou půjčovnu lyží.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI