Pension Jeřabinka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachazí v Horní Malé Úpě, 100m od hraničního přechodu Pomezní boudy. Dostupnost je dobrá i během zimní sezóny díky udržované silnici na hraniční přechod. Kapacita 30 lůžek v 9 pokojích po 2-5 postelích, včetně jednoho dvoupokojového apartmánu. Na pokojích jsou krásná nová sociální zařízení. Každý pokoj má své vlastní. V hlavních sezónách můžeme zajistit i polopenzi. Popř. je možnost vlastního vaření v plně vybavené kuchyni - mikrovná trouba, je8zrychlovarná konvice, toustovač, fritovací hrnec, překapávač kávy, nádobí, utěrky. Společenská místnost s barem a TV včetně sat. sloužící zároveň jako jídelna. Novinkou je dětská herna, která Vám zajistí, že Vaše děti se nebudou nudit ani v nepřízni počasí. U pensionu je vybudováno posezení, houpačky pro děti i dospělé, gril, otevřené ohniště, pískoviště, velká XXL trampolína i pro dospělé (do 120kg.).  V zimě je pak pension Jeřabinka svou polohou tou nejlepší volbou pro ty, kteří rádi vyjdou z chalupy a lyžují. Nachází se totiž přímo pod novým Skiareálem Pomezní hřeben. Najdete zde lyžařskou školičku včetně dětského Skiparku a v hotelu Hořec i cenově nejvýhodnější lyžařskou půjčovnu lyží.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI