Pension John

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Dispozice Pensionu John v Peci pod Sněžkou. Přízemí pensionu. Dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, televizí a ledničkou, Čtyřlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, televizí a ledničkou. Vybavená kuchyňka, Společenská místnost.

1. patro - Apartmán

    Dva až čtyřlůžkové pokoje s prostornou kuchyní a vlastním soc. zařízením

2. patro

    Tři dvoulůžkové pokoje
    Dva čtyřlůžkové pokoje
    Společné sociální zařízení
    Vybavená kuchyňka

Hosté mohou rovněž zdarma využívat městský skibus do lyžařského areálu SKI PEC (zastávka přímo u pensionu), v blízkosti je rovněž několik menších vleků vhodných pro začátečníky a děti.
V létě je možnost příjemného posezení na zahradě s možností grilování. Po celý pobyt je Vám k dispozici minibar s alkoholickými i nealko nápoji.
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI