Pension Jung

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Pokoje jsou stylově zařízené, vybavené sprchou, umyvadlem, WC. V prostorách penzionu je WIFI připojení k internetu. Pokoje mají kapacitu 2, 3, 4, lůžek celkem 25 lůžek . Po telefonické dohodě je možné objednat si i dětskou postýlku. Pro naše hosty je k dispozici prostorná jídelna a útulná společenská místnost s velkou televizí. Přímo v pensionu funguje bar s celodenním provozem. Natočíme skvělou plzničku a nabídneme kvalitní moravská vína. Parkování je v létě u penzionu, v zimě na hlídaném placeném parkovišti (přeprava zavazadel zdarma).

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI