Pension Jung

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Pokoje jsou stylově zařízené, vybavené sprchou, umyvadlem, WC. V prostorách penzionu je WIFI připojení k internetu. Pokoje mají kapacitu 2, 3, 4, lůžek celkem 25 lůžek . Po telefonické dohodě je možné objednat si i dětskou postýlku. Pro naše hosty je k dispozici prostorná jídelna a útulná společenská místnost s velkou televizí. Přímo v pensionu funguje bar s celodenním provozem. Natočíme skvělou plzničku a nabídneme kvalitní moravská vína. Parkování je v létě u penzionu, v zimě na hlídaném placeném parkovišti (přeprava zavazadel zdarma).

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI