Pension Köhler

 

Informace

Popis

Penzion s celoročním provozem se nachází v příjemném a klidném prostředí přibližně 150 m od centra Deštné v Orlických horách s krásným, výhledem na sjezdovky nejznámějšího, největšího zimního střediska malebných Orlických hor. Přístup k pensionu je autem - parkování přímo u pensionu. V podkrovní jsou vybudované dva čtyřlůžkové pokoje s kompletním sociálním vybavením, kuchyňkou a jídelním koutem. V přízemí se nachází tří, čtyř a pěti lůžkové pokoje s kompletním sociálním vybavením a kuchyňkou. Z čtyř a pětilůžkového pokoje je vstup na terasu, která je pro letní období vybavena nábytkem i velkou markýzou. V suterénu penzionu je vybudovaný dvou a třílůžkový pokoj. K těmto dvěma pokojům přísluší jedna kuchyňka a jedna koupelna. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, telefonem a pevným připojením na internet nebo Wi-Fi. Lůžka pensionu jsou vybaveny protialergickými přikrývkami a polštáři. Dále se v suterénu nachází společenská místnost vybavená velkou stereofonní televizí, videem, počítačem volně přístupným na internet a DVD.

Při vstupu do pensionu je sušič pro 24 párů lyžařských bot a sušicí skříň na letní i zimní oblečení. Samozřejmostí je i úschovna lyží a cyklistických kol.

Pro ubytované hosty je krytý vyhřívaný plavecký bazén rozměr 4 x 8 m ZDARMA, dále za poplatek sauna vířivá vana. V suterénu bazénové haly je herna se stolním tenisem a šipkami. Vinárna na noční posezení s možností výběru kvalitních vín z našeho vinného sklípku.

Na pozemku pensionu je pro letní období vybudované dětské hřiště (houpačky, víceúčelový domeček se skluzavkou i pískovištěm, dále trampolína a ruské kuželky. Příjemné prostředí doplňují i dvě fontány. K dispozici je i travnaté hřiště pro hraní různých míčových i jiných her.

Zahradní altán je vybaven krbem pro příjemné posezení v zimním i letním období.

Ve společenské místnosti pensionu na objednávku podáváme snídaně. Obědy nebo večeře zajišťujeme v 300 m vzdálené Hospůdce na staré cestě.

100 m od pensionu v období hlavní lyžařské sezony jezdí Skibus a v letním období i Cyklobus

Sport v létě v Orlických horách

Přímo u pensionu je dětské hřiště vybavené houpačkami, domečkem se skluzavkou a pískovištěm, trampolínou i hrou ruské kuželky. V sousedství dětského hřiště je veřejné travnaté fotbalové hřiště, kde je možné hrát různé míčové hry, badminton nebo petang.

Orlické hory jsou rájem pro turisty i cyklisty. Pro pěší turisty je zde hustá síť značených stezek po hřebenech i malebném okolí Orlických hor. Unikátní je stezka po linii opevnění 2. Světové války. Cyklisté si mohou vybrat různé okruhy cyklistických stezek vedoucích krásnou přírodou Orlických hor.

Přímo v Deštném přibližně 250 m od našeho pensionu je půjčovna horských kol, koloběžek i čtyřkolek. Jízdárna nabízí výuku jízdy na koních i vyjížďky do terénu Deštenského okolí.

Velmi oblíbenou činností je i letní jízda lanovkou na Studený kopec, ze kterého je možné po 1250 m dlouhé turistické sjezdovce sjet horskou tříkolkou. Pro hosty milující adrenalinové sporty je přímo v Deštném lanový park.

V blízkém okolí se nacházejí turisty velmi vyhledávané zámky Opočno, Rychnov nad Kněžnou, Nové Město nad Metují i Náchod. V Ratibořicích vzdáleném asi 30 km od pensionu je dějiště románu Babička od Boženy Němcové s překrásným přírodním prostředím údolí řeky Úpy, kterému vévodí i Ratibořický zámek.

Informační centrum v blízkosti lyžařských vleků jistě doplní veškeré potřebné informace pro turisty a doporučí jistě tu nejlepší pěší i cyklistickou trasu. Dále poskytne potřebné mapy a letáky.
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI