Pension Köhler

 

 

Informace

Popis

Penzion s celoročním provozem se nachází v příjemném a klidném prostředí přibližně 150 m od centra Deštné v Orlických horách s krásným, výhledem na sjezdovky nejznámějšího, největšího zimního střediska malebných Orlických hor. Přístup k pensionu je autem - parkování přímo u pensionu. V podkrovní jsou vybudované dva čtyřlůžkové pokoje s kompletním sociálním vybavením, kuchyňkou a jídelním koutem. V přízemí se nachází tří, čtyř a pěti lůžkové pokoje s kompletním sociálním vybavením a kuchyňkou. Z čtyř a pětilůžkového pokoje je vstup na terasu, která je pro letní období vybavena nábytkem i velkou markýzou. V suterénu penzionu je vybudovaný dvou a třílůžkový pokoj. K těmto dvěma pokojům přísluší jedna kuchyňka a jedna koupelna. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, telefonem a pevným připojením na internet nebo Wi-Fi. Lůžka pensionu jsou vybaveny protialergickými přikrývkami a polštáři. Dále se v suterénu nachází společenská místnost vybavená velkou stereofonní televizí, videem, počítačem volně přístupným na internet a DVD.

Při vstupu do pensionu je sušič pro 24 párů lyžařských bot a sušicí skříň na letní i zimní oblečení. Samozřejmostí je i úschovna lyží a cyklistických kol.

Pro ubytované hosty je krytý vyhřívaný plavecký bazén rozměr 4 x 8 m ZDARMA, dále za poplatek sauna vířivá vana. V suterénu bazénové haly je herna se stolním tenisem a šipkami. Vinárna na noční posezení s možností výběru kvalitních vín z našeho vinného sklípku.

Na pozemku pensionu je pro letní období vybudované dětské hřiště (houpačky, víceúčelový domeček se skluzavkou i pískovištěm, dále trampolína a ruské kuželky. Příjemné prostředí doplňují i dvě fontány. K dispozici je i travnaté hřiště pro hraní různých míčových i jiných her.

Zahradní altán je vybaven krbem pro příjemné posezení v zimním i letním období.

Ve společenské místnosti pensionu na objednávku podáváme snídaně. Obědy nebo večeře zajišťujeme v 300 m vzdálené Hospůdce na staré cestě.

100 m od pensionu v období hlavní lyžařské sezony jezdí Skibus a v letním období i Cyklobus

Sport v létě v Orlických horách

Přímo u pensionu je dětské hřiště vybavené houpačkami, domečkem se skluzavkou a pískovištěm, trampolínou i hrou ruské kuželky. V sousedství dětského hřiště je veřejné travnaté fotbalové hřiště, kde je možné hrát různé míčové hry, badminton nebo petang.

Orlické hory jsou rájem pro turisty i cyklisty. Pro pěší turisty je zde hustá síť značených stezek po hřebenech i malebném okolí Orlických hor. Unikátní je stezka po linii opevnění 2. Světové války. Cyklisté si mohou vybrat různé okruhy cyklistických stezek vedoucích krásnou přírodou Orlických hor.

Přímo v Deštném přibližně 250 m od našeho pensionu je půjčovna horských kol, koloběžek i čtyřkolek. Jízdárna nabízí výuku jízdy na koních i vyjížďky do terénu Deštenského okolí.

Velmi oblíbenou činností je i letní jízda lanovkou na Studený kopec, ze kterého je možné po 1250 m dlouhé turistické sjezdovce sjet horskou tříkolkou. Pro hosty milující adrenalinové sporty je přímo v Deštném lanový park.

V blízkém okolí se nacházejí turisty velmi vyhledávané zámky Opočno, Rychnov nad Kněžnou, Nové Město nad Metují i Náchod. V Ratibořicích vzdáleném asi 30 km od pensionu je dějiště románu Babička od Boženy Němcové s překrásným přírodním prostředím údolí řeky Úpy, kterému vévodí i Ratibořický zámek.

Informační centrum v blízkosti lyžařských vleků jistě doplní veškeré potřebné informace pro turisty a doporučí jistě tu nejlepší pěší i cyklistickou trasu. Dále poskytne potřebné mapy a letáky.
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI