Pension Kovárna

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Užijte si letní dovolenou v malé  klidné podkrkonošské vesnici. Díky výhodné poloze máte na dosah krásy Českého Ráje, vrcholky Krkonoš a mnoho dalšíh zajímavých míst. V přízemí se nachází plně vybavená kuchyň s velkým sporákem + trouba, mikrovlnou troubou, myčkou nádobí, 2 rychlovarnými konvicemi, velkým dřezem, voda je pitná (v celém objektu), velká jídelna s krbovými kamny, která slouží i jako společenská místnost, Wc. V prním patře je pokoj č. 1 - apartmán se dvěma ložnicemi (4 lůžka, 3 lůžka) a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout a WC) a pokoj č. 2 - pokoj s 2 lůžky a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout a WC). V druhém patře je pokoj č. 3 - pokoj s 3 lůžky a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout a WC) a pokoj č. 4 - apartmán se dvěma ložnicemi (3 lůžka, 3 lůžka) a sociálním zařízením (sprchový kout a samostatné WC), dále pak společenská místnost - společenská místnost s pohovkou, dětským koutkem a televizí se satelitem. Zahrada penzionu je oplocena.K dispozici je velký gril, pergola, zahradní nábytek, nadzemní bazén, pískoviště, houpačky, velké parkoviště.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI