Pension Kovárna

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Užijte si letní dovolenou v malé  klidné podkrkonošské vesnici. Díky výhodné poloze máte na dosah krásy Českého Ráje, vrcholky Krkonoš a mnoho dalšíh zajímavých míst. V přízemí se nachází plně vybavená kuchyň s velkým sporákem + trouba, mikrovlnou troubou, myčkou nádobí, 2 rychlovarnými konvicemi, velkým dřezem, voda je pitná (v celém objektu), velká jídelna s krbovými kamny, která slouží i jako společenská místnost, Wc. V prním patře je pokoj č. 1 - apartmán se dvěma ložnicemi (4 lůžka, 3 lůžka) a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout a WC) a pokoj č. 2 - pokoj s 2 lůžky a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout a WC). V druhém patře je pokoj č. 3 - pokoj s 3 lůžky a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout a WC) a pokoj č. 4 - apartmán se dvěma ložnicemi (3 lůžka, 3 lůžka) a sociálním zařízením (sprchový kout a samostatné WC), dále pak společenská místnost - společenská místnost s pohovkou, dětským koutkem a televizí se satelitem. Zahrada penzionu je oplocena.K dispozici je velký gril, pergola, zahradní nábytek, nadzemní bazén, pískoviště, houpačky, velké parkoviště.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI