Pension Mladějov

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

V nabídce máme ubytování typu penzion Mladějov v Českém ráji. K dispozici jsou 2,3 a 4 lůžkové pokoje. Kapacita je 16 lůžek. Všechny pokoje mají svoje sociální zařízení, ručníky je nutné vzít si svoje. V přízemí  je společenská místnost s televizí a kuchyňským koutem. Kuchyň je plně vybavena, disponuje lednicí, indukcí a mikrovlnnou troubou.

Nástup možný po domluvě. V areálu je k dispozici ohniště. Ubytování je propojeno s restaurací Mladějov. Je tedy možné si objednat snídaně, plnou penzi či polopenzi.

V areálu máme také pokoje motelového typu - více lůžkové. Využijte našeho sálu při pořádání školení, firemního večírku, svatby či jiné akce, rádi zajistíme catering.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI