Pension Mladějov

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

V nabídce máme ubytování typu penzion Mladějov v Českém ráji. K dispozici jsou 2,3 a 4 lůžkové pokoje. Kapacita je 16 lůžek. Všechny pokoje mají svoje sociální zařízení, ručníky je nutné vzít si svoje. V přízemí  je společenská místnost s televizí a kuchyňským koutem. Kuchyň je plně vybavena, disponuje lednicí, indukcí a mikrovlnnou troubou.

Nástup možný po domluvě. V areálu je k dispozici ohniště. Ubytování je propojeno s restaurací Mladějov. Je tedy možné si objednat snídaně, plnou penzi či polopenzi.

V areálu máme také pokoje motelového typu - více lůžkové. Využijte našeho sálu při pořádání školení, firemního večírku, svatby či jiné akce, rádi zajistíme catering.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI