Pension Monika - Špindlerův mlýn

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Monika nabízí příjemné Ubytování (Špindlerův Mlýn, Krkonoše). V pensionu Monika jsou hostům k dispozici dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmá, které mají dvě oddělené ložnice, každá má své TV, SAT, Všechny pokoje i apartmá mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou. Pokoje jsou dále vybaveny internetovým připojením a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty zdarma. Je možné také objednat apartmá, které má dvě ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem, lednicí, TV, SAT a koupelnu s vanou, WC s bidetovou sprškou. V penzionu Monika je malá restaurace, kde se ráno podávají bufetové snídaně a od odpoledne do večerních hodin (dle sezóny) si zde můžete dle jídelního lístku objednat speciality na lávových kamenech nebo jiné pokrmy z domácí kuchyně. Všichni hosté ponsionů Monika a Villa Stella mají 50%ní slevu na vstup do luxusního wellnes centra, které je vzdáleno od pensionů cca 400 m.
 

Wellness & relaxace - Špindlerův mlýn

Všichni hosté ponsionů Monika a Villa Stella mají 50%ní slevu na vstup do luxusního wellnes centra, které je vzdáleno od pensionů cca 400 m. Otevírací doba je 10.00-22.00 V ceně 150 Kč za dvě osoby bez časového omezení můžou hosté využít wirpool s masážními tryskami, parní lázeń, saunu, odpočívárnu na vyhřívaných lavicích. Po dohodě lze za poplatek reservovat relaxační masáže. Více info na recepci pensionu Monika

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI