Pension Salma

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

PENSION SALMA ubytování rodinného typu v horském středisku Černý Důl je Vám k dispozici po celý rok! Nabízíme ubytování ve 2,3 a 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je 8 pokojů s vlastním soc. zařízením a TV/SAT. Hosté mohou využívat velkou společenskou místnost, která slouží též jako snídárna. Ze společ. místnosti jsou dveře na balkon, kde lze v létě i grilovat. Máme zde plně vybavenou kuchyň ( lednička, kávovar, sporák, mikrovlná trouba, myčka, rychlovarná konvice...a další kuchyňské vybavení. Pokud k nám v létě zavítáte s kolem nebo na motorce, uschováme Vám je v garáži, která přes zimu slouží jako lyžárna. Pension má vlastní parkoviště. V pensionu je zákaz kouření. Domácí mazlíčci nám nevadí.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI