Pension Siesta

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

 

Pension s rodinnou, pohodovou atmosférou stojí na kraji Nového Města nad Metují. Z oken útulných pokojů vidíte Sněžku i Černou horu, které dominují hřebenu Krkonoš i přehradu Rozkoš, přezdívanou východočeské moře.  Nově vybavené pokoje i zahrada s terasou, zastřešeným venkovním bazénem a krytou vířivkou lákají k odpočinku. K dispozici je společná kuchyň, vybavená lednicí, varnou keramickou deskou, mikrovlnkou a vším potřebným. Pension je skvěle položený jako výchozí bod pro turistické, cyklistické či běžkařské výlety všemi směry.

Pension Siesta disponuje třemi pokoji - třílůžkovým s přistýlkou (Lila) - tři samostatná lůžka a rozkladací křeslo , třílůžkovým  (Marilyn) - manželská postel a samostatné lůžko a třílůžkovým s přistýlkou (Londýn) - manželská postel, samostatné lůžko a rozkládací gauč .  Všechny pokoje mají svoji koupelnu a WC. K dispozici je společná dobře vybavená kuchyň,  teráska s nábytkem, zahrada s terasou, za příplatek potom zastřešený bazén se slanou vodou, chrličem a protiproudem, zastřešená vířivka pro tři osoby a sauna s odpočívárnou. Můžete si také objednat masáž.  Na oplocené a uzamykatelné zahradě mají cyklisté k dispozici uzamykatelný přístřešek na kola. Z oken pokojů se můžete těšit krásnými výhledy do okolní přírody - na hřeben Krkonoš a přehradu Rozkoš. V celém pensionu je wifi připojení k internetu zdarma. TV má satelitní příjem.  Obchody, restaurace a zastávka autobusu jsou vzdálené jen několik minut chůze.

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI