Pension Sluníčko

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Sluníčko vyniká svoji polohou,vhodnou v zimě pro lyžování (800m od ski areálu,možnost dopravy ski busem od pensionu), v létě je výchozím bodem pro mnoho turistických tras. Náš penzion Sluníčko Vám nabízí ubytování v pěti 2 lůžkových pokojích (možnost přistýlky) s vlastní koupelnou a WC,TV a WIFI. Lednice a varná konvice s nádobím jsou k dispozici. Ubytování zahrnuje snídani. Oběd či večeři si můžete vychutnat v okolních restauracích. Náš pension Sluníčko je vhodný jak pro rodinné dovolené, odpočinek pro seniory, zamilované páry i pro několikačlennou skupinu či sportovní nadšence.

V blízkém okolí se nachází Monkey park s bobovou dráhou a lanovým centrem, bowling, billiard, wellness centrum v hotelu Horizont, několik vyhlášených restaurací, obchod,pošta,autobusové nádraží.

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Aktivity
 
Aktivity pro letní období

V letním období zde můžete poznávat krásy krkonošské přírody.
Můžete si udělat pěší výlet na nejvyšší horu České republiky Sněžku (1602m n.m.), na vrcholy východních Krkonoš-Studniční horu, Liščí horu, Černou horu, do Špindlerova Mlýna, na Pomezní Boudy.
Také si můžete v nedaleké půjčovně  vypůjčit horská kola, koloběžky (mapy cyklotras jsou k dispozici v pensionu). S plánováním výletů vám rádi poradíme.
Z Pece pod Sněžkou se dají také podnikat výlety např. do zoologické zahrady ve Dvoře Králové, na koupaliště Sejfy, kde se dá domluvit beach  volejbal, krásný je také výlet do pískovcových Adršpašsko-Teplických skal nebo návštěva  podkrkonošského města Trutnov či Vrchlabí.
Pokud by jste měli ještě dostatek sil a chuť, můžete si jít zahrát tenis na nedaleký tenisový kurt. Jestliže budete mít zájem o zdokonalení ve hře-je u nás možnost objednat si hodiny s tenisovým trenérem.
Pro děti i dospělé je celoročně otevřen Relax park vzdálen 150m od penzionu Sluníčko, kde se děti mohou vyřádit na bobové dráze, trampolínách,skluzavkách či prolejzačkách.
Večer si také můžete zpestřit v krásném baru Enzian gril či si jít zahrát bowling.

Aktivity pro zimní období

V zimním období si v Peci pod Sněžkou přijdou na své lyžaři i běžkaři,pro které jsou každodenně připraveny sjezdové a běžecké tratě.
Snowpark je k dispozici všem snowboardistům.
Po náročném dnu si pro sebe můžete na pension objednat masáž.
Nejbližší lyžařský vlek je od penzionu Sluníčko vzdálen 250m.
K hlavnímu lyžařskému areálu se dostanete ski busem, který staví u penzionu.
Při dlouhých večerech, při špatném počasí či zabavení dětí poskytujeme několik společenských her.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI