Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Pension Sunny Hill

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion a bar Sunny Hill je nový penzion, který jsme pro Vás otevřeli v listopadu 2002. Penzion se nachází ve Svobodě nad Úpou, která je nedaleko od Janských Lázní. Toto lázeňské město je známé díky Černé hoře (1299 m n.m.) se Skiarénou, která se vyznačuje nejdelšími sjezdovkami a nejdelší osvětlenou sjezdovkou v Čechách, lanovkou, moderními lyžařskými vleky a sáňkařskou dráhou vhodnou pro celou rodinu, četnými restauracemi, bary, vodním parkem a kurzy golfu.

Penzion Sunny Hill má čtyři dvoulůžkové pokoje, dva pokoje pro rodiny se čtyřmi lůžky, dva pokoje se třemi lůžky. Každý pokoj má vlastní koupelnu , satelitní příjem TV, vysoučeš vlasů, luxusní povlečení a ručníky. V ceně je zahrnuta snídaně, parkování a přípitek na uvítanou. V přízemí se nachází barová restaurace pro hosty se satelitním příjmem TV, videem DVD pro celou rodinu.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI