Pension Sunny Hill

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion a bar Sunny Hill je nový penzion, který jsme pro Vás otevřeli v listopadu 2002. Penzion se nachází ve Svobodě nad Úpou, která je nedaleko od Janských Lázní. Toto lázeňské město je známé díky Černé hoře (1299 m n.m.) se Skiarénou, která se vyznačuje nejdelšími sjezdovkami a nejdelší osvětlenou sjezdovkou v Čechách, lanovkou, moderními lyžařskými vleky a sáňkařskou dráhou vhodnou pro celou rodinu, četnými restauracemi, bary, vodním parkem a kurzy golfu.

Penzion Sunny Hill má čtyři dvoulůžkové pokoje, dva pokoje pro rodiny se čtyřmi lůžky, dva pokoje se třemi lůžky. Každý pokoj má vlastní koupelnu , satelitní příjem TV, vysoučeš vlasů, luxusní povlečení a ručníky. V ceně je zahrnuta snídaně, parkování a přípitek na uvítanou. V přízemí se nachází barová restaurace pro hosty se satelitním příjmem TV, videem DVD pro celou rodinu.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI