Pension U Hlaváčů

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Hlaváčů leží na levém břehu řeky Úpy přímo v historickém centru obce Horní Maršov. V penzionu je k dispozici 5 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, vybavených stylovým nábytkem, televizorem, sprchou a WC. Společenská místnost s barem slouží zároveň jako snídaňová jídelna. Vytápění celého objektu je zajištěno připojením na místní teplovod. V areálu penzionu je též uzavřené parkoviště pro hosty, které je samozřejmě v létě i v zimě k dispozici zdarma. V bezprostřední blízkosti je též zastávka autobusů i skibusů, pošta, lékárna a několik restaurací které jsou vhodné pro celodenní stravování.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI