Pension U Hlaváčů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Hlaváčů leží na levém břehu řeky Úpy přímo v historickém centru obce Horní Maršov. V penzionu je k dispozici 5 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, vybavených stylovým nábytkem, televizorem, sprchou a WC. Společenská místnost s barem slouží zároveň jako snídaňová jídelna. Vytápění celého objektu je zajištěno připojením na místní teplovod. V areálu penzionu je též uzavřené parkoviště pro hosty, které je samozřejmě v létě i v zimě k dispozici zdarma. V bezprostřední blízkosti je též zastávka autobusů i skibusů, pošta, lékárna a několik restaurací které jsou vhodné pro celodenní stravování.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI