Pension U kostela 113

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Snídaně podáváme formou švédských stolů, kde naleznete kromě kontinentální snídaně vždy něco navíc. Pro gurmány libovou tlačenku vlastní výroby ,po probdělé noci silný vývar,nebo česnečku. Jako sladkou tečku budeme podávat domácí moučníky. K večeři podáváme předkrm nebo polévku ,hlavní chod si vyberete ze dvou možností sami a jako další chod servírujeme salát nebo desert. Restaurace je otevřená každý den,kde po celodenní aktivitě můžete strávit příjemné chvíle u hořícího krbu ,zatímco se vaše děti zabaví v prostorném koutku se skluzavkou.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI