Pension U Tyšerů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion je vhodný zejména pro rodinné pobyty a přátelská setkání, ale po dohodě neodmítáme ani jednotlivce nebo páry. Ubytováváme i zaměstnance na pracovních cestách apod. Penzion se nachází v 1.patře  nad Smíšeným obchodem "U Tyšerů" v Janovicích. V přízemí objektu je i kancelář firmy. Jedná se o malý rodinný penzionek s celoročním provozem pro 1-9 osob (5 lůžek a 4 přistýlky), který se zatím skládá z jednoho dvoulůžkového a jednoho třílůžkového pokoje s přistýlkou, společenské místnosti se třemi přistýlkami a posezením na sedací soupravě pro 6 osob. Spol.místnost je propojená s kompletně vybavenou kuchyní a jídelnou pro 10 osob. Sociální zařízení je prozatím společné. Penzion má vlastní vchod a malou  vstupní halu se schodištěm. Ve společenské místnosti jsou k dispozici společenské hry a barevná televize včetně satelitu, ve vstupní hale rotoped. Na zahradě je nafukovací bazén, posezení s ohništěm a k zapůjčení je i litinový nebo elektrický gril. Pro děti je na zahradě pískoviště, houpačka, skluzavka s horolezeckou stěnou a basketbalový koš.  Před Pensionem je možné využívat ještě další udržovaný travnatý pozemek, např. na míčové hry apod.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI