Pension U Tyšerů

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion je vhodný zejména pro rodinné pobyty a přátelská setkání, ale po dohodě neodmítáme ani jednotlivce nebo páry. Ubytováváme i zaměstnance na pracovních cestách apod. Penzion se nachází v 1.patře  nad Smíšeným obchodem "U Tyšerů" v Janovicích. V přízemí objektu je i kancelář firmy. Jedná se o malý rodinný penzionek s celoročním provozem pro 1-9 osob (5 lůžek a 4 přistýlky), který se zatím skládá z jednoho dvoulůžkového a jednoho třílůžkového pokoje s přistýlkou, společenské místnosti se třemi přistýlkami a posezením na sedací soupravě pro 6 osob. Spol.místnost je propojená s kompletně vybavenou kuchyní a jídelnou pro 10 osob. Sociální zařízení je prozatím společné. Penzion má vlastní vchod a malou  vstupní halu se schodištěm. Ve společenské místnosti jsou k dispozici společenské hry a barevná televize včetně satelitu, ve vstupní hale rotoped. Na zahradě je nafukovací bazén, posezení s ohništěm a k zapůjčení je i litinový nebo elektrický gril. Pro děti je na zahradě pískoviště, houpačka, skluzavka s horolezeckou stěnou a basketbalový koš.  Před Pensionem je možné využívat ještě další udržovaný travnatý pozemek, např. na míčové hry apod.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI