Pension Úsvit

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Pension se nachází na klidném místě, asi 10 minut chůze z historického centra Trutnova – Krakonošova náměstí.  Kapacita našeho ubytovacího zařízení je 100 lůžek. Ubytování je možné ve 2 – 3 lůžkových pokojích s/bez TV nebo na dvoupokojových apartmánech se 4 nebo 5 lůžky. Ubytování Trutnov v penzionu Úsvit je pohodlné a dostupné i pro rodiny s dětmi. Veškeré pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením a lodžií.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI