Pension Ve Mlejně

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme klidné a příjemné ubytování v rodinném pensionu v klidné vesnici v CHKO Broumovsko. Suchý Důl je výborný výchozí bod pro pěší i cyklo-výlety. Nabízíme dva 4 lůžkové a jeden 5 lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme dva 4 lůžkové a jeden 5 lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením. Pokoje a vše v penzionu je vybaveno dřevěným stylovým nábytkem. K pokojům je k dispozici velká společenská místnost vybavena jídelními stoly,obývací sedačkou, TV a wifi připojením v celém objektu. Ve společenské místnosti je k dispozici výčep s možností točení pivka. Ke společenské místnosti patří dámské i panské toalety. Kuchyň je společná pro 3 pokoje, ale je dostatečně velká s vybaveností tak,že každý pokoj má svůj kuchyňský koutek s ( dvouplotýnkovým vařičem,ledničkou, mikrovlnkou,rychlovarnou konvicí,nádobím),ale je tu i k dispozici sporák. Před pensionem je venkovní terasa s posezením, ohniště s grilem a dětský koutek. Na pokojích je přísný zákaz kouření. Kouření je povoleno ve společenské místnosti. Parkování u objektu.

 

Apartmán

 • Apartmán je ze štítové strany úplně se samostatným vchodem o velikosti 60 m2 .
 • .V apartmánu se nachází ložnice se 4 lůžky, předsíň ,sociální zařízení ,obývací místnost vybavená selským nábytkem, gauč,TV, připojením wifi , vybavená kuchyňka ( sporák,lednička,mikrovlnka,rychlovarná konvice,nádobí) .
 • Před pensionem je venkovní terasa s posezením, grilem a dětský koutek.
 • Ubytovaný v apartmánu nemají přístup do společenské místnosti s výjimkou kdy je objekt pronajímán jako celek.
 • V apartmánu je přísný zákaz kouření.
 • Parkování u objektu.

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI