Pension Ve Mlejně

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme klidné a příjemné ubytování v rodinném pensionu v klidné vesnici v CHKO Broumovsko. Suchý Důl je výborný výchozí bod pro pěší i cyklo-výlety. Nabízíme dva 4 lůžkové a jeden 5 lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme dva 4 lůžkové a jeden 5 lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením. Pokoje a vše v penzionu je vybaveno dřevěným stylovým nábytkem. K pokojům je k dispozici velká společenská místnost vybavena jídelními stoly,obývací sedačkou, TV a wifi připojením v celém objektu. Ve společenské místnosti je k dispozici výčep s možností točení pivka. Ke společenské místnosti patří dámské i panské toalety. Kuchyň je společná pro 3 pokoje, ale je dostatečně velká s vybaveností tak,že každý pokoj má svůj kuchyňský koutek s ( dvouplotýnkovým vařičem,ledničkou, mikrovlnkou,rychlovarnou konvicí,nádobím),ale je tu i k dispozici sporák. Před pensionem je venkovní terasa s posezením, ohniště s grilem a dětský koutek. Na pokojích je přísný zákaz kouření. Kouření je povoleno ve společenské místnosti. Parkování u objektu.

 

Apartmán

 • Apartmán je ze štítové strany úplně se samostatným vchodem o velikosti 60 m2 .
 • .V apartmánu se nachází ložnice se 4 lůžky, předsíň ,sociální zařízení ,obývací místnost vybavená selským nábytkem, gauč,TV, připojením wifi , vybavená kuchyňka ( sporák,lednička,mikrovlnka,rychlovarná konvice,nádobí) .
 • Před pensionem je venkovní terasa s posezením, grilem a dětský koutek.
 • Ubytovaný v apartmánu nemají přístup do společenské místnosti s výjimkou kdy je objekt pronajímán jako celek.
 • V apartmánu je přísný zákaz kouření.
 • Parkování u objektu.

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI