Pension Veselý výlet

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Složení pokojů: můžeme nabídnout dvou a třílůžkové pokoje a apartmá s pěti lůžky ve dvou pokojích (3 + 2). Nabízíme klidné prostředí, ubytování s bohatou snídaní v renovovaném historickém domě, všechny pokoje mají vlastní sprchu a WC, sauna s výběhem do sněhu, vířivka, hala s domácím kinem. K dispozici je dobře vybavená kuchyňka, bezplatné připojení k internetu v hale i na pokoji, na pokoji je rádio, bezplatné parkování přímo u penzionu po celý rok, možnost parkování ubytovaných hostů bezplatně na vlastním parkovišti v centru Pece pod Sněžkou. Přímo u penzionu je zastávka bezplatného skibusu na sjezdovky a běžecké trasy. V Peci pod Sněžkou (7 km), ve Velké Úpě (4 km), v Janských Lázní (7 km). Pravidelně upravované běžecké trasy jsou jen kilometr od penzionu, přímo u penuzionu je zastávka cyklobusu na trase z Harrachova do Malé Úpy a autobusu do Trutnova, Pece a Malé Úpy. U pensionu je galerie, informační centrum a směnárna. Zajímavé okolí - Křížová cesta, Aichelburg a krkonošská příroda. Na pozemku u penzionu je ohniště s posezením, ozdravná sbírka kamenných objektů. Lapidárium remedium, studánka, potok. Doporučíme vám dobré a cenově výhodné restaurace v okolí. V celém domě se nekouří. Poradíme vám zajímavý program.
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI