Pension Veselý výlet

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Složení pokojů: můžeme nabídnout dvou a třílůžkové pokoje a apartmá s pěti lůžky ve dvou pokojích (3 + 2). Nabízíme klidné prostředí, ubytování s bohatou snídaní v renovovaném historickém domě, všechny pokoje mají vlastní sprchu a WC, sauna s výběhem do sněhu, vířivka, hala s domácím kinem. K dispozici je dobře vybavená kuchyňka, bezplatné připojení k internetu v hale i na pokoji, na pokoji je rádio, bezplatné parkování přímo u penzionu po celý rok, možnost parkování ubytovaných hostů bezplatně na vlastním parkovišti v centru Pece pod Sněžkou. Přímo u penzionu je zastávka bezplatného skibusu na sjezdovky a běžecké trasy. V Peci pod Sněžkou (7 km), ve Velké Úpě (4 km), v Janských Lázní (7 km). Pravidelně upravované běžecké trasy jsou jen kilometr od penzionu, přímo u penuzionu je zastávka cyklobusu na trase z Harrachova do Malé Úpy a autobusu do Trutnova, Pece a Malé Úpy. U pensionu je galerie, informační centrum a směnárna. Zajímavé okolí - Křížová cesta, Aichelburg a krkonošská příroda. Na pozemku u penzionu je ohniště s posezením, ozdravná sbírka kamenných objektů. Lapidárium remedium, studánka, potok. Doporučíme vám dobré a cenově výhodné restaurace v okolí. V celém domě se nekouří. Poradíme vám zajímavý program.
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI