Pension Zelený Mlýn

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Připravili jsme pro Vás příjemné ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích a dvou rodinných pokojích. Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením s možností bezplatného připojení k internetu pomocí WIFI. Slunečného počasí si můžete užít na terase za pensionem, kde Vás samozřejmě také obsloužíme. Lehátka na opalování jsou připravena k zapůjčení.Z terasy je výhled na přilehlé dětské hřiště s trampolínou a bazén. Vaše děti se můžou pod dohledem vydovádět a Vy si dopřejte dobroty z naší restaurace. Kromě oblíbených zimních radovánek na sněhu je tu dětská lyžařská školka, která je přímo u penzionu. Naše kuchyně na přání připraví vhodná dětská jídla, dětské porce v restauraci jsou samozřejmostí. Po aktivitami nabytém dni přijde určitě vhod naše krásná finská sauna. Uvolněte se a zapomeňte na starosti, saunováním vyčistíte tělo i duši a svět bude opět krásnější. Pro zájemce zajistíme na objednání masáže dle požadavků.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI