Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Pension Zelený Mlýn

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Připravili jsme pro Vás příjemné ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích a dvou rodinných pokojích. Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením s možností bezplatného připojení k internetu pomocí WIFI. Slunečného počasí si můžete užít na terase za pensionem, kde Vás samozřejmě také obsloužíme. Lehátka na opalování jsou připravena k zapůjčení.Z terasy je výhled na přilehlé dětské hřiště s trampolínou a bazén. Vaše děti se můžou pod dohledem vydovádět a Vy si dopřejte dobroty z naší restaurace. Kromě oblíbených zimních radovánek na sněhu je tu dětská lyžařská školka, která je přímo u penzionu. Naše kuchyně na přání připraví vhodná dětská jídla, dětské porce v restauraci jsou samozřejmostí. Po aktivitami nabytém dni přijde určitě vhod naše krásná finská sauna. Uvolněte se a zapomeňte na starosti, saunováním vyčistíte tělo i duši a svět bude opět krásnější. Pro zájemce zajistíme na objednání masáže dle požadavků.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI