PenzioN. 70

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme vám nejdůležitější informace o našem malém rodinném penzionu. Pronajímáme již dlouhé roky a můžeme říct, že naši hosté jsou vždy spokojeni a mnozí přijíždějí několikrát do roka. K dispozici máme dva byty, v zahradě je bazén, zahradní nábytek, zahradní gril a parkoviště. Jeden z bytů je v prvním patře domu, skládá se z ložnice - 4 lůžka, obývacího pokoje s televizí (+satelit), kuchyně s nádobím a ledničkou, koupelny s vanou a 2 x WC. Druhý byt je v bungalovu na zahradě. Jsou v něm dvě ložnice - 2 postele + 3 postele, nebo 2 - 3 postele a obývák. Zařízená kuchyň s televizí a satelitem, druhá televize a satelit je vobýváku. Sprchy, wc.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI