PenzioN. 70

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme vám nejdůležitější informace o našem malém rodinném penzionu. Pronajímáme již dlouhé roky a můžeme říct, že naši hosté jsou vždy spokojeni a mnozí přijíždějí několikrát do roka. K dispozici máme dva byty, v zahradě je bazén, zahradní nábytek, zahradní gril a parkoviště. Jeden z bytů je v prvním patře domu, skládá se z ložnice - 4 lůžka, obývacího pokoje s televizí (+satelit), kuchyně s nádobím a ledničkou, koupelny s vanou a 2 x WC. Druhý byt je v bungalovu na zahradě. Jsou v něm dvě ložnice - 2 postele + 3 postele, nebo 2 - 3 postele a obývák. Zařízená kuchyň s televizí a satelitem, druhá televize a satelit je vobýváku. Sprchy, wc.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI