Penzion Adolf

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Rodinný pension ADOLF se nachází v klidném prostředí, na velmi hezkém, romantickém a přírodou obklopeném místě, stranou od městského ruchu a výfukových plynů aut. Umožňuje ideální vyžití při zimních i letních sportech, jak pro dospělé, rodiny s dětmi, turisty tak i pro seniory.

Náš pension a jeho okolí se přímo nabízí ke strávení příjemné rodinné dovolené pro rodiny s dětmi. Strávit zde můžete volný čas ve zdravém horském prostředí obklopeném kopci, horami a loukami, kde se pasou krávy a kozy. Venkovní prostředí je pro děti bezpečné.

Celý pension včetně pokojů je nekuřácký.Kouří se pouze venku.

Po telefonické domluvě je možnost zapůjčení dětské postýlky s vybavením. Dále je možnost zapůjčení jídelní židličky či nočníku.

Pokud máte malé dítě, tak si můžete jídlo pro něj uložit v ledničce a pozdeji ohřát v mikrovlnné troubě, které Vám jsou k dispozici v jídelně.

Pro zábavu dětí je v pensionu možnost zapůjčení stolních her, např. člověče, nezlob se, šachy, dáma, hrací kostky, karty na hru prší i na žolíky. Menším dětem můžeme zapůjčit třeba pěnové puzzle.

Větším dětem je určen billiard či stolní tenis.

Před pensionem jsou pro děti k dispozici houpačky, skluzavky, kolotoč, prolézačky, domeček, trampolína a pískoviště včetně báboviček, lopatek a dalších hraček. (vše na vlastní nebezpečí).

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI