Penzion Adolf

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Rodinný pension ADOLF se nachází v klidném prostředí, na velmi hezkém, romantickém a přírodou obklopeném místě, stranou od městského ruchu a výfukových plynů aut. Umožňuje ideální vyžití při zimních i letních sportech, jak pro dospělé, rodiny s dětmi, turisty tak i pro seniory.

Náš pension a jeho okolí se přímo nabízí ke strávení příjemné rodinné dovolené pro rodiny s dětmi. Strávit zde můžete volný čas ve zdravém horském prostředí obklopeném kopci, horami a loukami, kde se pasou krávy a kozy. Venkovní prostředí je pro děti bezpečné.

Celý pension včetně pokojů je nekuřácký.Kouří se pouze venku.

Po telefonické domluvě je možnost zapůjčení dětské postýlky s vybavením. Dále je možnost zapůjčení jídelní židličky či nočníku.

Pokud máte malé dítě, tak si můžete jídlo pro něj uložit v ledničce a pozdeji ohřát v mikrovlnné troubě, které Vám jsou k dispozici v jídelně.

Pro zábavu dětí je v pensionu možnost zapůjčení stolních her, např. člověče, nezlob se, šachy, dáma, hrací kostky, karty na hru prší i na žolíky. Menším dětem můžeme zapůjčit třeba pěnové puzzle.

Větším dětem je určen billiard či stolní tenis.

Před pensionem jsou pro děti k dispozici houpačky, skluzavky, kolotoč, prolézačky, domeček, trampolína a pískoviště včetně báboviček, lopatek a dalších hraček. (vše na vlastní nebezpečí).

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI