Penzion Alwin

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Alwin naleznete v malebném koutě Východních Čech. Alwin leží necelé 2 km za městem Chlumec nad Cidlinou, v lokalitě zvané "Amerika".  V penzionu Alwin se lze ubytovat v 6 stylových pokojích s krásným výhledem na krajinu. 2 - 3 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zazemím. celková kapacita - 18 lůžek. WIFI připojení, parkování zdarma, děti do 5 let zdarma, pobyt se zvířetem povolen.

 

Služby v penzionu

Společenské akce

 Potřebujete zajistit firemní či soukromou akci?

Zabezpečíme pro Vás

  •     selata
  •     jehňata
  •     krůty

odchované přímo u penzionu připravíme dle Vašeho přání. (na objednávku)

Svatby

V našem penzionu Alwin připravíme svatbu podle Vašich představ a přání.

Tento den je jeden z nejdůležitějších ve Vašem životě. Naší snahou je Vám tuto důležitou chvíli co nejvíce zpříjemnit a zrealizovat ji tak jak byste si přáli. Pro krásné vzpomínky na Váš svatební den, si nechte svatbu natočit profesionálním kameramanem.

Podívejte se na ukázky svateb, které u nás proběhly.

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Stanislava Štoková
Stanislava Štoková (nepřihlášený) 3. Srpen 2017 - 23:23
Počet hlasů: 781
Víkend v penzionu Alwin s kamarádkami byl prostě úžasný :) krásné a domácké prostředí, útulný čistý pokojík s balkonkem, ale hlavně příjemní, milí a ochotní lidé. Velké díky, Ivo, Petruško, pane kuchaři i ostatní. Zdraví vás tři Grácie :)
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)

Přidat recenzi

Okolí

Sportovní a kulturní vyžití

V blízkém Chlumci nad Cidlinou je možnost bohatého vyžití jak kulturního, tak i sportovního. Jsou zde historické skvosty v podobě zámku Karlova Koruna nebo městského muzea Loreta.

Sportovci můžou ukojt svoji vášeň ve sportovním komplexu, který zahrnuje čtyři tenisové kurty, sportovní halu a venkovní všesportovní hřiště.Toto nové zařízení nabízí možnosti pro atlety, fotbalisty, nohejbalisty, tenisty či volejbalisty. Všechna hřiště mají kvalitní umělý povrch.

Pro plavce je v Chlumci otevřené nově zrekonstruované koupaliště. Toto zařízení má největší vodní plochu  a nejnižší vstupné ve východních čechách. Pouhých 30Kč. Je zde možnost kempování a bohatého sportovního vyžití. Hned vedle koupaliště je fotbalový areál místního klubu, kde můžete využít hřiště s umělou trávou.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI