Penzion Alwin

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Alwin naleznete v malebném koutě Východních Čech. Alwin leží necelé 2 km za městem Chlumec nad Cidlinou, v lokalitě zvané "Amerika".  V penzionu Alwin se lze ubytovat v 6 stylových pokojích s krásným výhledem na krajinu. 2 - 3 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zazemím. celková kapacita - 18 lůžek. WIFI připojení, parkování zdarma, děti do 5 let zdarma, pobyt se zvířetem povolen.

 

Služby v penzionu

Společenské akce

 Potřebujete zajistit firemní či soukromou akci?

Zabezpečíme pro Vás

  •     selata
  •     jehňata
  •     krůty

odchované přímo u penzionu připravíme dle Vašeho přání. (na objednávku)

Svatby

V našem penzionu Alwin připravíme svatbu podle Vašich představ a přání.

Tento den je jeden z nejdůležitějších ve Vašem životě. Naší snahou je Vám tuto důležitou chvíli co nejvíce zpříjemnit a zrealizovat ji tak jak byste si přáli. Pro krásné vzpomínky na Váš svatební den, si nechte svatbu natočit profesionálním kameramanem.

Podívejte se na ukázky svateb, které u nás proběhly.

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Stanislava Štoková
Stanislava Štoková (nepřihlášený) 3. Srpen 2017 - 23:23
Počet hlasů: 670
Víkend v penzionu Alwin s kamarádkami byl prostě úžasný :) krásné a domácké prostředí, útulný čistý pokojík s balkonkem, ale hlavně příjemní, milí a ochotní lidé. Velké díky, Ivo, Petruško, pane kuchaři i ostatní. Zdraví vás tři Grácie :)
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)

Přidat recenzi

Okolí

Sportovní a kulturní vyžití

V blízkém Chlumci nad Cidlinou je možnost bohatého vyžití jak kulturního, tak i sportovního. Jsou zde historické skvosty v podobě zámku Karlova Koruna nebo městského muzea Loreta.

Sportovci můžou ukojt svoji vášeň ve sportovním komplexu, který zahrnuje čtyři tenisové kurty, sportovní halu a venkovní všesportovní hřiště.Toto nové zařízení nabízí možnosti pro atlety, fotbalisty, nohejbalisty, tenisty či volejbalisty. Všechna hřiště mají kvalitní umělý povrch.

Pro plavce je v Chlumci otevřené nově zrekonstruované koupaliště. Toto zařízení má největší vodní plochu  a nejnižší vstupné ve východních čechách. Pouhých 30Kč. Je zde možnost kempování a bohatého sportovního vyžití. Hned vedle koupaliště je fotbalový areál místního klubu, kde můžete využít hřiště s umělou trávou.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI