Penzion Beruška - Vrchlabí

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Pension se nachází v klidné části Vrchlabí, v zástavbě rodinných domů, přibližně 800 m vzdálen od centra. V jeho těsné blízkosti je autobusové a vlakové nádraží. Vybavení: K dispozici je 5 pokojů, celkem s 15 lůžky. Pokoje jsou 2 - 4-lůžkové, s vlastním sociálním zařízením, televizí a satelitem. Jeden pokoj je bezbariérový. K přípravě snídaní mohou hosté využít společnou jídelnu a kuchyňku. Součástí jednoho dvoulůžkového pokoje je vybavený kuchyňský kout s možností vlastního stravování. Součástí pensionu je malá jídelna, kde je k dispozici  lednice s nápoji, kde se hosté mohou 24 hodin denně sami obsloužit.

    Parkování hostů je zajištěno na soukromém parkovišti přímo u pensionu.

    Výhodná poloha Vrchlabí nabízí různá sportovní vyžití. V létě v podobě pěší turistiky a cykloturistiky. Hosté mohou využít nabídky vyhlídkových letů nad Krkonošemi z blízkého sportovního letiště nebo vyzkoušet letní bobovou dráhu ve Špindlerově Mlýně.

    V zimě se nabízí sjezdové lyžování v lyžařských areálech Herlíkovice, Strážné, Benecko nebo ve Špindlerově Mlýně a upravené běžecké tratě na Benecku, Mísečkách a ve Špindlerově Mlýně.

    500 m od pensionu je vzdálena půjčovna lyží a kol

    Ve Vrchlabí je možné navštívit Krkonošské muzeum nebo podniknout výlety do ZOO a Safari ve Dvoře Králové nad Labem, do skalního města Adršpach, atd
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI