Penzion Bílý Hořec

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační zařízení Penzion Bílý Hořec se nachází v Krkonoších, 3 km od Vrchlabí. V našem penzionu nyní ubytujeme až 50 lidí. Dalších 7 lůžek můžeme zajistit po domluvě na přistýlkách. K dispozici jsou dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje. Pouze pokoje v 2. patře mají sociální zařízení na chodbě. Nabízíme ubytování pro školy v přírodě, lyžařské kurzy, výlety na kolech a víkendy, wellnes a zabezpečujeme ozdravné pobyty na principu přírodní ájurvédské medicíny. Penzion je vhodný pro rodinné rekreace, je zde možné pořádat školení, semináře, různé oslavy životních výročí, firemní akce, svatby. Ochutnejte naši kvalitní domácí kuchyni (po domluvě je možná dieta nebo vegetariánská strava). V objektu se nachází bar, restaurace, lyžárna, klubovna, půjčovna lyží a horských kol. V létě můžete využít přímo na terase venkovní krb s udírnou. Pro ubytované nabízíme zapůjčení jízdních kol, lyžařských kompletů a snowboardů. K dispozici je kabelová televize, připojení k internetu, možnost velkoplošné projekce. Po domluvě můžeme zajistit zapůjčení jezdeckých koní, hřiště nebo cvičnou horolezeckou stěnu.

 

Dvoře služeb lyžařského instruktora pro výcvik v lyžování a při lyžování využít slev poskytovaných Bonus kartou klienta firmy SKI-BARON Dolní Dvůr. Po dobu pobytu je možné zajistit v cca 80m vzdálené autoopravárenské dílně (kontaktní osoba: p. Zámrský David - telefon +420776319806) prohlídku vozidla, provedení drobných oprav a po dohodě i větší mechanické práce. V případě nepohody se můžete zabavit u kulečníku, šipkami, stolním tenisem nebo si fyzicky zahrát různé sportovní hry (tenis, bowling a další) přímo ve společenské místnosti prostřednictvím počítače na projekčním plátně. Na zahradě u penzionu nově najdete bazén, trampolínu a další atrakce pro děti.

Také Váš ukázněný pes může být naším hostem, stejně jako další domácí mazlíčci.
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Zajímavosti v okolí

Horní Lánov se nachází v těsné blízkosti Vrchlabí. Tři sta metrů od penzionu je sjezdovka s lyžařským vlekem. Přímo u pensionu je zastávka skibusu, který Vás bezplatně dopraví do Skiareálu Dolní Dvůr (2,5 km) nebo do Černého Dolu (cca 4 km).

Sportovní letiště u silnice do Vrchlabí nabízí vyhlídkové lety. Do Herlíkovic je to od nás 6 km, do Špindlerova Mlýna asi 15 km. V Jilemnici můžete navštívit krytý bazén. Kolem penzionu vede běžecká trať a cyklistické stezky. Pro pěší turistiku se nabízejí v okolí krásné vycházky, např. na Tetřeví boudy, kde při cestě je nádherný výhled na Krkonoše i do vnitrozemí a můžete si prohlédnout kromě jiných zajímavostí dvě zrestaurované kapličky.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI