Penzion Bohumila

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion Bohumila se nachází v srdci Orlických hor, ve známém lyžařském středisku v Deštném v Orlických horách cca 100 m od středu obce. Pro zimní sportovní vyžití jsou v blízkosti penzionu lyžařské vleky SKI areálu „Marta“, „Špičák“, „Na Kristýně“, „Nad Orlicí“ a další, jež jsou všechny v katastru obce. V obci fungují SKI školy pro úplné začátečníky i pro zájemce zdokonalení se v klasickém lyžování nebo snowboardingu. Kolem penzionu je řada lyžařských tras pro běžkařskou turistiku směřující na hřebeny Orlických hor z kterých je úžasný výhled do hraničního polského Klodska nebo Krkonoš. Je zde řada horských hotelů s možností stravování, několik potravinových obchodů, sportovní potřeby, průmyslové zboží atd.. V obci je vlastní pekárna, krytý bazén a sauna s celoročním provozem. Letní turistika je vhodná nejen pro pěší turistiku, ale i pro využití cyklostezek se spojením cyklobusy, které operují v celé chráněné krajinné oblasti. V areálu obce je jízdárna, která umožňuje projížďky na koních za doprovodu školených osob.

Penzion Bohumila - Bohumila Vomáčková nabízí ubytování v celém patře rodinného domu typu Okál ve třech pokojích. Jeden dvoulůžkový a dva třílůžkové s možností přistýlky. Ubytovaní mají k dispozici společnou koupelnu, toaletu, vybavenou kuchyň se sporákem, mikrovlnnou troubou a rozměrnou ledničkou. Velká společenská místnost je vybavena jídelním koutem, posezením s TV. V zimním i letním období je k dispozici rozměrná lyžárna, kde lze zaparkovat v létě kola, v zimě celé SKI vybavení. Dům je vytápěn centrálně kotlem na tuhá paliva.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI