Penzion Bohumila

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion Bohumila se nachází v srdci Orlických hor, ve známém lyžařském středisku v Deštném v Orlických horách cca 100 m od středu obce. Pro zimní sportovní vyžití jsou v blízkosti penzionu lyžařské vleky SKI areálu „Marta“, „Špičák“, „Na Kristýně“, „Nad Orlicí“ a další, jež jsou všechny v katastru obce. V obci fungují SKI školy pro úplné začátečníky i pro zájemce zdokonalení se v klasickém lyžování nebo snowboardingu. Kolem penzionu je řada lyžařských tras pro běžkařskou turistiku směřující na hřebeny Orlických hor z kterých je úžasný výhled do hraničního polského Klodska nebo Krkonoš. Je zde řada horských hotelů s možností stravování, několik potravinových obchodů, sportovní potřeby, průmyslové zboží atd.. V obci je vlastní pekárna, krytý bazén a sauna s celoročním provozem. Letní turistika je vhodná nejen pro pěší turistiku, ale i pro využití cyklostezek se spojením cyklobusy, které operují v celé chráněné krajinné oblasti. V areálu obce je jízdárna, která umožňuje projížďky na koních za doprovodu školených osob.

Penzion Bohumila - Bohumila Vomáčková nabízí ubytování v celém patře rodinného domu typu Okál ve třech pokojích. Jeden dvoulůžkový a dva třílůžkové s možností přistýlky. Ubytovaní mají k dispozici společnou koupelnu, toaletu, vybavenou kuchyň se sporákem, mikrovlnnou troubou a rozměrnou ledničkou. Velká společenská místnost je vybavena jídelním koutem, posezením s TV. V zimním i letním období je k dispozici rozměrná lyžárna, kde lze zaparkovat v létě kola, v zimě celé SKI vybavení. Dům je vytápěn centrálně kotlem na tuhá paliva.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI