Penzion Čeri

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Čeri Vám nabízí příjemné prostředí krkonošského městečka Vrchlabí, které je vhodné pro aktivní dovolenou i pro rodiny s dětmi. Penzion Čeri si Vám dovoluje nabídnout 6 pokojů. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením televizí a satelitem. Celková kapacita Penzionu Čeri je 19 lůžek. Pokoje 1/5,1/4,2/3,2/2. Penzion je dále vybaven společnou kuchyňkou, společenskou místností s příjemným posezením a garáž na servis lyží. Samozřejmostí jsou také ski-boxy na lyže ke každému pokoji. Za penzionem si můžete odpočinout u rybníku s okrasnými rybičkami. Mimo 6-ti nabízených pokojů je k dispozici také nový apartmán s kuchyní, dvěma pokoji 1/5 a 1/3, v kuchyni s dvojlůžkem. Apartmán je vhodný pro maximálně 8 osob. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, televizi a satelit.

 

Léto v rodinném penzionu ČERI ve Vrchlabí

Vaši klidnou dovolenou si můžete zpestřit klidným či adrenalinovým odreagováním nedaleko našeho Penzionu Čeri. Nabídka je skutečně velmi pestrá. Všechny atrakce jsou buď přímo ve Vrchlabí, Špindlerově Mlýně nebo v Jánských lázních

    Doporučujeme Vám vyzkoušet následující atrakce:

    Zorbing, paragliding, 4kolky, trikke, paintball, horská kola, sjezdy na horských kolech denně na dráze ve Špindlerově Mlýne, přemostění přehrady, bobová dráha, sjezd-12km z Černé Hory na sport.koloběžkách, lanové centrum v parku KRNAP,obří houpačka a spoustu dalších adrenalinových atrakcí.

    Golf:

    Moderní a velmi vyhledávané hřiště Prosečné - 5km, Mladé Buky - 15km a Nová Amerika - 30km.

    Dále si dovolujeme doporučit místa k výletům:

    Safari Dvůr Králové, Adršpach, Harrachov-Mumlavské vodopády, sklárny a těžěbní doly, jeskyně.Na polské straně-nově otevřený skalnatý areál u Velkého a Malého stavu.

    Špindlerův Mlýn - turistika:

    Vodopády na Bílém Labi,cesta Česko-polského přátelství, výlet na Sněžku.

Zima v rodinném penzionu ČERI ve Vrchlabí

V zimním období je náš penzion ideálním místem pro trávení Silvestra, vánočních svátků, prázdnin, týdenních i víkendových pobytů. Pro Vás i Vaše děti nabízíme mnoho aktivit jako jsou např. plavecký areál Špindlerův Mlýn Vojenská + Medvědín, welness centra, solná jeskyně, krytá hokejová hala a spoustu dalších.

    Sjezdové lyžování:

    Vrchlabí - Kněžický vrch, Herlíkovice, Bubákov, Dolní Dvůr, Lánov....všude zasněžování,večerní lyžování,občerstvení

    Špindlerův Mlýn - Přední Labská, Medvědín, Ski areál Svatý Petr

    Klasické lyžování:

    Vrchlabí má běžec.areál - Vejsplachy, běžecké tratě hned za domem směr - Strážné + hřebeny Krkonoš

    Doprava a dostupnost:

    Ski busy zdarma-od pensionu, či jiných určených míst, ČA a ČD nádraží nedaleko od pensionu.

možnosti půjčení lyžařského vybavení, snowboardů a běžek v lyžařských školách na

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI