Penzion Červinková

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Poskytujeme ubytování v Rychnově nad Kněžnou v samostatném podlaží rodinného domu na okraji města s překrásným výhledem na Orlické hory, město a Kolowratský zámek. K dispozici jsou tři dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a jeden jednolůžkový pokoj, všechny s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, umyvadlo). Vybaveny televizí. Samostatný vchod. Společná kuchyňka s jídelnou (sporák, lednice, mikrovlnka, veškeré nádobí, možnost vlastního vaření). K dispozici balkon (možnost sušení vypraného prádla, posezení a kouření). Vhodné pro rodiny s dětmi, služební cesty či návštěvy přátel.

    Zdarma vysokorychlostní WIFI internet
    Parkování u domu
    Tiché prostředí – pokoje situovány do zahrady, na město a Orlické hory
    Vzdálenost do centra cca 5 min - restaurace, autobusové nádraží, obchody
    Možnost zapůjčení nebo úschovy jízdních kol a lyží, pro děti možnost koupání v nadzemním bazénu na zahradě majitelky
    Ubytování s Vašimi zvířecími miláčky po dohodě
    Rychnov nad Kněžnou je ideální výchozí bod pro turistiku, cykloturistiku a lyžování v blízkých Orlických horách a zároveň nabízí celou škálu kulturního vyžití
 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI