Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion Chata Ťapka - Dolní Malá Úpa

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Ťapka je menší rodinný penzion s kapacitou 20-ti lůžek v 6-ti pokojích s vlastním sociálním zařízením. Nachází se v Dolní Malé Úpě stranou od hlavní silnice v oblasti 3.zóny národního parku. V létě je možné parkování přímo u objektu, v zimě na centrálním parkovišti ve Spáleném Mlýně, odkud je zajištěna doprava osob a zavazadel zdarma.

Vybavení a služby

Penzion disponuje 6 pokoji s vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo), jídelnou, společenskou místností s krbem, dětským hřištěm, hernou, bazénkem, trampolínou a dalším vybavením nejen pro děti. K dispozici je WiFi, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice, přebalovací pult nebo fén na vlasy...

Rekreace a služby v okolí

  • Léto - pěší výlety po okolí (Sněžka 8km, Černá hora 11km, Pohádková stezka Malou Úpou), Relaxpark v Peci pod Sněžkou 11km, Stezka korunami stromů v Janských Lázních 16km, Herní krajina Pecka ve Velké Úpě 4km aquapark Tropikana v Karpaczi 31km, Park miniatur v Kowarech 21km nebo možnost cyklovýletů do Polska a okolí.
  • Zima - sjezdové lyžování ve skiareálech SkiMU nebo SkiResortu Černá hora - Pec a samozřejmě běžkové lyžování (tratě vedou v bezprostřední blízkosti penzionu)

 

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Okolí

Léto

Pěší výlety po okolí (Sněžka 8km, Černá hora 11km, Pohádková stezka Malou Úpou), Relaxpark v Peci pod Sněžkou 11km, Stezka korunami stromů v Janských Lázních 16km, Herní krajina Pecka ve Velké Úpě 4km aquapark Tropikana v Karpaczi 31km, Park miniatur v Kowarech 21km nebo možnost cyklovýletů do Polska a okolí.

Zima

Sjezdové lyžování ve skiareálech SkiMU nebo SkiResortu Černá hora - Pec a samozřejmě běžkové lyžování (tratě vedou v bezprostřední blízkosti penzionu)

Stravování

Stravování

Snídaně formou bufetu
Večeře - 3 chody (polévka, hlavní jídlo, salát nebo moučník)

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Hana Lanska
Hana Lanska (nepřihlášený) 2. Prosinec 2018 - 20:13
Počet hlasů: 627
Krásná rodinná chata vhodná i pro malé děti , milá sympatická obsluha, nádherná příroda. Můžeme vřele doporučit rádi se vrátíme.
Hodnocení: 
4
Average: 4 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI