Penzion Horský dům

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Rodinný penzion Horský dům v Peci pod Sněžkou nabízí příjemné ubytování v klidném prostředí, pokoje s vlastní sprchou, WC, bezplatné parkování přímo u objektu na soukromém parkovišti. V letním období je k dispozici gril, ohniště a venkovní altán na slunné terase. Ve společenské místnosti je bezplatné  připojení WiFi. Při plánování pobytu sledujte on-line obsazenost na našich www stránkách. Pec pod Sněžkou je malebné horské městečko, jemuž dominuje nejvyšší hora České republiky - Sněžka a Studniční hora.

Nabízíme ubytování v příjemném domácím prostředí. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem z masivu. K dispozici jsou následující pokoje:

2/2-lůžkové pokoje se sprchou, WC

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI