Penzion Horský dům

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Rodinný penzion Horský dům v Peci pod Sněžkou nabízí příjemné ubytování v klidném prostředí, pokoje s vlastní sprchou, WC, bezplatné parkování přímo u objektu na soukromém parkovišti. V letním období je k dispozici gril, ohniště a venkovní altán na slunné terase. Ve společenské místnosti je bezplatné  připojení WiFi. Při plánování pobytu sledujte on-line obsazenost na našich www stránkách. Pec pod Sněžkou je malebné horské městečko, jemuž dominuje nejvyšší hora České republiky - Sněžka a Studniční hora.

Nabízíme ubytování v příjemném domácím prostředí. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem z masivu. K dispozici jsou následující pokoje:

2/2-lůžkové pokoje se sprchou, WC

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI