Penzion Jiskra

 

Informace

Popis

Rodinný penzion s celoročním provozem se nachází v příjemném a klidném prostředí cca 300m od centra Deštné v Orlických horách. Svým klientům nabízíme ubytování ve 2, 4, 5 a 6 lůžkových pokojích. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení, TV a WIFI. S možností úschovy lyží a kol. Součástí penzionu je i mini muzeum vojenské techniky z druhé světové války. K dispozici je bar s točeným pivem, terasa k příjemnému posezení, společenská místnost s krbem a jídelna. U penzionu je vlastní parkoviště, které je udržované i v zimě spolu s příjezdovou cestou.

 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

V okolí

Zima

V blízkosti penzionu se nacházejí cca 150m běžkařské trasy. V Deštném je i např. Jiráskova trasa vedoucí po hřebenech Orlických hor a trasa vedoucí přes Orlického záhoří. Dále je zde možnost využití pro sjezdové lyžaře, různé obtížností a zdatnosti. V Deštném se nachází celkem 8 vleků, 3 vleky jsou na Martě I, sedačková lanovka a 3 sjezdovky. Na Martě II. jsou 3 vleky, 2 sjezdovky, snowpark a lyžařská škola.

Léto

Samozřejmostí je cykloturistika, s možností využití cyklobusu. Pro pěší jsou zde vyznačeny trasy, různých vzdáleností v krásné přírodě. Možnost výletu např. nejvyšší hora Velká Deštná, rezervace Bukačka, Šerlišský mlýn, Masarykova chata na Šerlichu, Kostel sv. Matouše na Jedlové, lanovka, která Vás vyveze do Luisina údolí a mnoho dalšího. Zajímavostí je i zdejší místní Muzeum zimních sportů, turistiky a řemesel.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI