Penzion Jiskra

 

 

Informace

Popis

Rodinný penzion s celoročním provozem se nachází v příjemném a klidném prostředí cca 300m od centra Deštné v Orlických horách. Svým klientům nabízíme ubytování ve 2, 4, 5 a 6 lůžkových pokojích. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení, TV a WIFI. S možností úschovy lyží a kol. Součástí penzionu je i mini muzeum vojenské techniky z druhé světové války. K dispozici je bar s točeným pivem, terasa k příjemnému posezení, společenská místnost s krbem a jídelna. U penzionu je vlastní parkoviště, které je udržované i v zimě spolu s příjezdovou cestou.

 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

V okolí

Zima

V blízkosti penzionu se nacházejí cca 150m běžkařské trasy. V Deštném je i např. Jiráskova trasa vedoucí po hřebenech Orlických hor a trasa vedoucí přes Orlického záhoří. Dále je zde možnost využití pro sjezdové lyžaře, různé obtížností a zdatnosti. V Deštném se nachází celkem 8 vleků, 3 vleky jsou na Martě I, sedačková lanovka a 3 sjezdovky. Na Martě II. jsou 3 vleky, 2 sjezdovky, snowpark a lyžařská škola.

Léto

Samozřejmostí je cykloturistika, s možností využití cyklobusu. Pro pěší jsou zde vyznačeny trasy, různých vzdáleností v krásné přírodě. Možnost výletu např. nejvyšší hora Velká Deštná, rezervace Bukačka, Šerlišský mlýn, Masarykova chata na Šerlichu, Kostel sv. Matouše na Jedlové, lanovka, která Vás vyveze do Luisina údolí a mnoho dalšího. Zajímavostí je i zdejší místní Muzeum zimních sportů, turistiky a řemesel.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI