Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion Kamila Dolní Dvůr

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Hledáte ideální místo pro strávení dovolené, nebo jen prodlouženého víkendu? Rádi bychom Vás pozvali do našeho penzionu, který se nachází v Dolním Dvoře, 8 km od Vrchlabí. Penzion leží na okraji Krkonošského národního parku. V naší restauraci vaříme tradiční domácí kuchyni z čerstvých surovin a BIO produktů, které jsou získávány z regionálních zdrojů. Dále Vám rádi připravíme i vegetariánská, veganská a bezlepková jídla.

Ubytování je ideální pro skupinu až 20-ti osob všech věkových kategorií.

V našem okolí naleznete nespočet možností pro sportovní aktivity. Např. cyklistika (cyklotrasa vede hned vedle nás,ozn.1D), turistika (kousek od nás se točil film S tebou mě baví svět) a zároveň relax na horách. V zimním období můžete využít sjezdovku vzdálenou 200 metrů ( SKI FAMILY ).

 

Typy ubytování

Pokoje 2 / 3 / 4 lůžkové ,1x dětská postýlka k dispozici 

 

Galerie
Ceník

 

Kontakt

Kontaktní formulář
Okolí

Výlety Naše typy na výlet Sněžka, Černá hora, Pramen Labe, Mumlavské vodopády, Bozkovské jeskyně, Jízda na koních v Kněžicích, vyhlídkové lety a mnoho dalších. V Hradci Králové navštivte Vinný sklípek U královny Elišky. V Dolním Dvoře doporučujeme areál Luisino Údolí. . Dále doporučujeme SKI FAMILY areál v Dolním Dvoře, který je naším partnerem a nabízíme výhodné ceny pernametek.

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0