Penzion Kovárna - Bukvice

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion Kovárna se nachází v obci Bukvice u Jičína. Nabízíme ubytování v 5 stylových apartmánech s možností celodenního stravování. Přijeďte navštívit naše ubytování v lokalitě Český ráj. Novinkou je možnost ubytování v novém apartmánu, který se nachází v sousedním objektu. Jedná se o 2 lůžkový stylový apartmán vybavený kuchyňskou linkou s vest. spotřebiči.

 K dispozici je:

parkoviště, restaurace, venkovní bazén 10x5 m, půjčovna kol a sportovních potřeb viz ceník, dětské hřiště, venkovní stolní tenis, úschovna vlastních kol, možnost svezení dětí na poníkovi, pohrát si se zvířaty viz zvířata, výukové hodiny hodu nožem a tomahavkem.

Penzion Kovárna - Apartmán č. 1 - Ubytování Český ráj

    4 lůžkový
    samostatná koupelna se sprchovým koutem
    samostatné WC
    2 pokoje s možností dětské postýlky, chladnička
    možnost televize se satelitem
    WIFI připojení
    koupání zdarma v soukromém venkovním bazénu

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI