Penzion Krásné časy

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion KRÁSNÉ ČASY Náchod - Dobrošov, který najdete v malebné vesničce Dobrošov – 8 km od města Náchoda ve východních Čechách. Hledáte pěkné a klidné ubytování v příjemném prostředí? Jste tedy na správném místě. V penzionu KRÁSNÉ ČASY se nejen skvěle najíte, ale i výborně vyspíte. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení se sprchou, možnost TV a po celém objektu připojení k internetu. Pro pohodlí našich hostů máme také vlastní parkoviště. Penzion KRÁSNÉ ČASY - Dobrošov je výborným místem nejen pro dovolenou ale i vhodným místem pro firemní a společenské akce a oslavy.

Nádherná příroda, cyklostezky, běžkařské stopy, blízký ranč a lyžařský vlek vám umožní i aktivně strávit vaše chvíle odpočinku. Dětem a milovníkům vody doporučujeme návštěvu akvaparku vzdáleném 8 km.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI