Penzion Lesní Pramen

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Lesní pramen se nachází na Velké pláni v Peci pod Sněžkou cca 15 minut od centra v jedné z nejkrásnějších lokalit Krkonošského národního parku s pěknou vyhlídkou do údolí. Ubytování v Peci pod Sněžkou nabízí pěkný rodinný penzion s domácí kuchyní a příjemnou obsluhou. Všechny pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout, nebo vana) s možností TV. Penzion má 10 pokojů z toho jsou 2 dvoulůžkové, 4 třílůžkové, 2 čtyřlůžkové a 2 pětilůžkové. Na všech pokojích je umyvadlo, sprchový kout, nebo vana a samozřejmě WC. Skoro všechny pokoje mají výhled na Pec pod Sněžkou, Javor, nebo Hnědý vrch. Možnost připojení WiFi.  Ve společenské místnosti je možné si zapůjčit společenské stolní hry pro děti i dospělé. Po předchozí domluvě je možné zapůjčit dětskou postýlku. Penzion je vhodný pro pořádání podnikových akcí, firemních víkendů, školení, kurzů, školy v přírodě, svateb, team buildingových akcí a mnoho dalšího.

 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Zimní aktivity:

Lyžařský vlek ve vzdálenosti 200 metrů od penzionu, hlavní sjezdové tratě vzdáleny 800 m (doprava skibusem zdarma), možnost večerního lyžování.

Letní aktivity:

Ideální podmínky pro pěší nebo cykloturistiku (možnost vypůjčení horských kol 300 m) a další sportovní vyžití: tenisové kurty 50 m, bowling 300 m, jízda na koni 200 m, golfové hřiště Mladé Buky - 10 km. Sportovní centrum v hotelu Horizont 300 m - squash, fitness, krytý bazén, solárium.
Nová bobová dráha, obří skluzavky, lanová stěna - 600 m. Možnost zamluvit autobusové výlety do ZOO se SAFARI ve Dvoře Králové a do Adršpašských skal.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI