Penzion Lesní Zátiší

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion “Lesní zátiší” Mostek (400 m.n.m.) se nachází na romantickém místě obklopeném lesy na jižní hranici městečka Mostek (Podkrkonoší),v místě kde v 18.a 19. století byly Mostecké klimatické lázně hraběte Františka Deyma. Na dodnes krásné a klidné místo se dostanete upravenou lesní komunikací, na kterou odbočíte ze silnice spojující město Mostek s obcí Horní Brusnice.

V zimě doporučujeme penzion lyžařům (běžky), v létě houbařům, rybářům, cyklistům, vyznavačům koupání-přírodní koupaliště Mostek, celoročně pak pro nejrůznější společenské akce a setkání, svatby, oslavy, sportovní soustředění a pobyty dětských skupin, škol, dětských domovů (vhodné venkovní i vnitřní prostory).

Ubytování cca. 50 míst, dvě restaurace (menší s krbem, televizí, satelit, větší oddělená pro akce). Ceny od 320,-Kč školy a dětské pobyty od 300,-Kč (vč.požadovaných služeb). Možnost celodenního stravování. Poskytujeme léčivé masáže.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI