Penzion Lesní Zátiší

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion “Lesní zátiší” Mostek (400 m.n.m.) se nachází na romantickém místě obklopeném lesy na jižní hranici městečka Mostek (Podkrkonoší),v místě kde v 18.a 19. století byly Mostecké klimatické lázně hraběte Františka Deyma. Na dodnes krásné a klidné místo se dostanete upravenou lesní komunikací, na kterou odbočíte ze silnice spojující město Mostek s obcí Horní Brusnice.

V zimě doporučujeme penzion lyžařům (běžky), v létě houbařům, rybářům, cyklistům, vyznavačům koupání-přírodní koupaliště Mostek, celoročně pak pro nejrůznější společenské akce a setkání, svatby, oslavy, sportovní soustředění a pobyty dětských skupin, škol, dětských domovů (vhodné venkovní i vnitřní prostory).

Ubytování cca. 50 míst, dvě restaurace (menší s krbem, televizí, satelit, větší oddělená pro akce). Ceny od 320,-Kč školy a dětské pobyty od 300,-Kč (vč.požadovaných služeb). Možnost celodenního stravování. Poskytujeme léčivé masáže.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI