Penzion Liberta

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Liberta leží ve východních Krkonoších v malebné horské vesničce Dolní Albeřice ( cca 10 km na Pomezní Boudy ) a stále si drží ráz klasické horské chalupy, jenž znáte například z filmu Sněženky a machři. Náš penzion je vhodný převážně pro rodiny s dětmi, které hledají příjemnou rodinnou atmosféru s domácí kuchyní za nízkou cenu, ale také pro větší skupiny ( cca do 35 osob ) jako jsou rodinné oslavy, firemní školení, školní pobyty, tábory a sportovní soustředění. V penzionu je 9 pokojů s celkovou kapacitou 35 osob, nabízíme ubytování se snídaní, polopenzí i s plnoupenzí (možností je také bezlepková či vegetariánská strava). Dále je zde prostorná jídelna s Lcd tv a dvd přehrávačem, projektorem Benq, wifi připojení k internetu a možnost posezení u šipek s točeným pivem.

V létě máme k dispozici travnaté multifunkční hřiště ( volejbal, nohejbal, vybíjenou, malou kopanou, petang, kroket )  houpačky, šplhací lano, provazový žebřík a kruhy, pískoviště, gril, ohniště /možnost opečení super špekáčků - nutno objednat předem /. O prázdninách jezdí z Horního Maršova cyklobusy.

V zimě můžete využít lyžařský vlek, na který se dostanete přímo od chalupy na lyžích a ze sjezdovky přijedete také až ke "dveřím" penzionu. Sjezdovky jsou denně upravovány kvalitní rolbou. Samozřejmostí jsou rozlehlé lyžařské areály (Černá hora, Pec pod Sněžkou, Černý důl, Mladé Buky, Velká i Malá Úpa), na které se dostanete za pár minut autem nebo pro skupinky zajistíme skibus zdarma

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI