Penzion Liberta

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Liberta leží ve východních Krkonoších v malebné horské vesničce Dolní Albeřice ( cca 10 km na Pomezní Boudy ) a stále si drží ráz klasické horské chalupy, jenž znáte například z filmu Sněženky a machři. Náš penzion je vhodný převážně pro rodiny s dětmi, které hledají příjemnou rodinnou atmosféru s domácí kuchyní za nízkou cenu, ale také pro větší skupiny ( cca do 35 osob ) jako jsou rodinné oslavy, firemní školení, školní pobyty, tábory a sportovní soustředění. V penzionu je 9 pokojů s celkovou kapacitou 35 osob, nabízíme ubytování se snídaní, polopenzí i s plnoupenzí (možností je také bezlepková či vegetariánská strava). Dále je zde prostorná jídelna s Lcd tv a dvd přehrávačem, projektorem Benq, wifi připojení k internetu a možnost posezení u šipek s točeným pivem.

V létě máme k dispozici travnaté multifunkční hřiště ( volejbal, nohejbal, vybíjenou, malou kopanou, petang, kroket )  houpačky, šplhací lano, provazový žebřík a kruhy, pískoviště, gril, ohniště /možnost opečení super špekáčků - nutno objednat předem /. O prázdninách jezdí z Horního Maršova cyklobusy.

V zimě můžete využít lyžařský vlek, na který se dostanete přímo od chalupy na lyžích a ze sjezdovky přijedete také až ke "dveřím" penzionu. Sjezdovky jsou denně upravovány kvalitní rolbou. Samozřejmostí jsou rozlehlé lyžařské areály (Černá hora, Pec pod Sněžkou, Černý důl, Mladé Buky, Velká i Malá Úpa), na které se dostanete za pár minut autem nebo pro skupinky zajistíme skibus zdarma

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI