Penzion Malý dům

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Malý dům je příjemný rodinný penzion s restaurací, barem a krbem v rekreační oblasti 10 km od Broumova pod Ruprechtickým Špičákem s rozhlednou v Javořích horách, v blízkosti broumovských stěn a adršpašsko-teplických skal. V objektu v přízemí restaurace, bar s krbem, společenská nekuřácká místnost (billiard, elektronické šipky, BVTV+SAT), klubovna s vlastním sociálním zařízením ve vedlejší budově, venkovní terasa s posezením.

Penzion Malý dům disponuje 12ti pokoji ve dvou patrech a celkovou kapacitou 45 lůžek.

Ubytování v penzionu

Penzion nabízí možnost ubytování v privátech cca 400m od budovy penzionu. Jedná se o rekreační apartmánový byt 2+1 (1/2,1/2,1/1) a samostatnou garsoniéru (1/2,1/1) s možností vaření, na soukromém pozemnku v rodinné vile s vlastními vchody. Možnost parkování, venkovní bazén 9x6m, volejbalové hřiště, venkovní sezení, ohniště, grilování, zahradní altán, pro malé děti houpačky a pískoviště.

Služby penzionu pro školy v přírodě

Odjezd od školy smluvním autobusem, příjezd do penzionu, ubytování, seznámení s programem. Vyučování zajištěno v učebně (klubovně) ve vedlejším objektu, samostatné soc.zařízení, stravování v jídelně v přízemí, BTVDVD. Ubytování dětí zajištěno v pokojích v I. a II. patře objektu. Celkový počet pokojů pro děti 10 s počty lůžek od 2-ou do 6-ti, celkový počet lůžek do 45(50)-ti. Vždy dva pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchou. Pro pedagogický dozor slouží dvoupokojový apartmán (2 a 3 lůžka) s minibarem a ledničkou, s vlastním sociálním zařízením, se sprchou. V průběhu pobytu dva až tři výlety autobusem či vlakem, průvodce, organizace, ohniště, jízda na koních a jiné. Po ukončení pobytu odvoz autobusem k vlastní škole.

Vinný sklep v penzionu

Jako doplněk služeb restaurace je vinný sklípek, jak s výběrem českých a moravských vín, tak i skladbou nabídky zahraničních vín, sudovích či v lahvích, od jakostních, zemských, přívlastkových, barikových, cuvé, archivních, pozdní zběr, výběr z hroznů,slámové či ledové i jiné.

 

Tipy na další penziony v oblasti Východní čechy


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

 

 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0