Penzion Mar

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion MAR Vám nabízí příjemné a levné ubytování v centru Hradce Králové. Vzhledem k tomu že se penzion MAR nachází na nejfrekventovanější třídě Hradce Králové, je v nejbližším okolí rozsáhlá síť služeb (pošta, banky, 02,, vodafone, atd. ) a obchodů s veškerým spotřebním zbožím (Tesco, Lidl). V blízkosti penzionu MAR se nachází všechny druhy pozemní dopravy vyskytující se v Hradci Králové (vlakové nádraží, autobusové nádraží, parkoviště taxi služby a centrum autobusové a trolejbusové dopravy do všech částí Hradce Králové). Naproti (přes ulici) penzionu MAR je největší hotel v Hradci Králové – Černigov kde se konají přednášky, konference a výstavy.

Penzion MAR poskytuje výhodu levného ubytování pro účastníky těchto akcí. I přes levné ubytování je v každém pokoji je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem a koupelnovými doplňky s odděleným WC, dále televize, lednice a připojení k internetu. Obrazová a květinová výzdoba pokojů zpříjemňuje pobyt v klidném prostředí. Ve společných prostorách chodby jsou klientům k dispozici kuchyňské kouty vybaveny mikrovlnou troubou, varnou konvicí a nádobím. K ubytování lze objednat také snídaně s donáškou na pokoj, po celý den je k dispozici také kavárna.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI