Penzion Mar

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion MAR Vám nabízí příjemné a levné ubytování v centru Hradce Králové. Vzhledem k tomu že se penzion MAR nachází na nejfrekventovanější třídě Hradce Králové, je v nejbližším okolí rozsáhlá síť služeb (pošta, banky, 02,, vodafone, atd. ) a obchodů s veškerým spotřebním zbožím (Tesco, Lidl). V blízkosti penzionu MAR se nachází všechny druhy pozemní dopravy vyskytující se v Hradci Králové (vlakové nádraží, autobusové nádraží, parkoviště taxi služby a centrum autobusové a trolejbusové dopravy do všech částí Hradce Králové). Naproti (přes ulici) penzionu MAR je největší hotel v Hradci Králové – Černigov kde se konají přednášky, konference a výstavy.

Penzion MAR poskytuje výhodu levného ubytování pro účastníky těchto akcí. I přes levné ubytování je v každém pokoji je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem a koupelnovými doplňky s odděleným WC, dále televize, lednice a připojení k internetu. Obrazová a květinová výzdoba pokojů zpříjemňuje pobyt v klidném prostředí. Ve společných prostorách chodby jsou klientům k dispozici kuchyňské kouty vybaveny mikrovlnou troubou, varnou konvicí a nádobím. K ubytování lze objednat také snídaně s donáškou na pokoj, po celý den je k dispozici také kavárna.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI