Penzion Marienka

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nově zrekonstruovaný penzion Marienka nabízí ubytování v klidné části města Velká Úpa v Peci pod Sněžkou. V blízkosti penzionu je sportovní areál SkiPort Velká úpa, kde najdeme několik lanovek a vleků. Nedaleko je také skiareál Ski-Pec a Černá hora. Přímo u penzionu Marienka můžete využít modrou turistickou trasu, která Vás zavede až na vrchol největší hory České republiky – Sněžky. Pec pod Sněžkou je také výborným výchozím bodem pro běžecké lyžování. Rodinný penzion Marienka v Peci pod Sněžkou nabízí ubytování v deseti nově zrekonstruovaných dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou stylově vybaveny a jejich součástí je samostatné sociální zařízení, televize se satelitním přijímačem a WiFi připojení k internetu. Vaši domácí mazlíčci jsou u nás také vítáni. Součástí ubytování je i polopenze v naší restauraci, kde vaříme tradiční českou kuchyni. V létě je možné posedět na venkovní zahrádce. Penzion Marienka je ideálním místem pro ubytování jak v letní tak zimní sezóně. V každém ročním období je v okolí penzionu vhodný program pro aktivní i odpočinkovou dovolenou.

Penzion Marienka je vhodný pro rodiny s dětmi. Pokoje Vám na požádání vybavíme dětskou postýlkou a pro Vaše děti je zde zřízen také hrací koutek a dětské hřiště.

Restaurace penzion Marienka

Penzion Marienka nabízí ve své restauraci jídla tradiční české kuchyně. Součástí restaurace je dobře zásobený bar s bohatým výběrem vín a destilátů naší i zahraniční provenience. V naší nabídce nechybí ani točené plzeňské pivo a italská káva.

Kapacita restaurace je celoročně 50 míst. Letní alternativou je příjemné posezení na venkovní terase a příprava jídel na zahradním grilu.

Wellness - Sauna

Pro relaxaci a regeneraci sil můžete využít sauny (pro 6-8 osob).

Půjčovna kol

Našim hostům, kteří si chtějí pobyt zpestřit cyklistickým výletem a kola si nepřivezli nabízíme k zapůjčení několik horských kol v různých velikostech.

17,5“ na výšku postavy 160 – 175 cm

19“ na výšku postavy 170 – 185 cm

Cena zapůjčení kola 200 Kč na den.

Sportovní pobyty

Se svojí polohou uprostřed  hor, kapacitou 25 lůžek a možností regenerace (sauna, vířivka) je pension ideálním místem pro kondiční přípravu a soustředění sportovních týmů různých odvětví, a to jak pro letní i zimní přípravu.

Zaručíme soukromí celé chalupy pro jeden tým, speciální jídelníček na přání či doplňkové aktivity.

Svatby a oslavy

S kapacitou restaurace  až 60 míst nabízí penzion příležitost k pořádání oslav, svateb, rautů či jiných společenských akcí.

Svatba je jedním z nejvýznamnějších dnů v životě a je naším potěšením se postarat o Vaši svatební hostinu v krásném prostředí penzionu Marienka v Peci pod Sněžkou. Starosti si nemusíte dělat ani s rozvozem hostů, protože není problém je ubytovat přímo v penzionu.
Novomanželé mají možnost strávit svatební noc v krásném apartmánu a také využít saunu pro další romantické chvilky.

 

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI