Penzion Matýsek

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

V našem penzionu Vám nabízíme ubytování v pěkně zařízených pokojích s vlastním příslušenstvím (sprcha, WC), kuchyňskou linkou, lednicí a základním příslušenstvím pro ohřátí a podávání jídel. Na pokojích se nekouří, k tomuto účelu slouží koutek v mezipatře. V penzionu je možnost pronájmu stylové hospůdky cca 30 míst, kde si dodáte vlastní pitivo (výčep piva), můžete uvařit pro větší skupinu osob a strávit příjemné večery s Vaší partou kamarádů. Cena pronájmu po dohodě. U penzionu lze parkovat s obytnými auty včetně vodního servisu (vylití odpadu a natankování vody), cena 1 noc/posádka 250,- Kč. Cena el.přípojky 6A 50,- Kč, 10A 75,- Kč a 16A 100,- Kč. Cena parkování na uzavřeném dvoře pro hosty na pokojích - léto 25,- Kč/den, zima 50,- Kč/den.

     
V blízkosti penzionu se nachází 3 vleky pro začínající a středně pokročilé lyžaře a velké množství běžeckých tras. V 5 km vzdáleném horském středisku Janské Lázně je lanová dráha na Černou horu, větší množství vleků a sáňkařská dráha dlouhá 5 kilometrů. V případě špatných sněhových podmínek lze využít uměle zasněžované sjezdovky vzdálené 3-6 kilometrů od penzionu. V jarních a letních měsících můžete využít velké množství značených turistických tras a cyklotras, stejně tak i bazén určený pro hosty penzionu.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI