Penzion Matýsek

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

V našem penzionu Vám nabízíme ubytování v pěkně zařízených pokojích s vlastním příslušenstvím (sprcha, WC), kuchyňskou linkou, lednicí a základním příslušenstvím pro ohřátí a podávání jídel. Na pokojích se nekouří, k tomuto účelu slouží koutek v mezipatře. V penzionu je možnost pronájmu stylové hospůdky cca 30 míst, kde si dodáte vlastní pitivo (výčep piva), můžete uvařit pro větší skupinu osob a strávit příjemné večery s Vaší partou kamarádů. Cena pronájmu po dohodě. U penzionu lze parkovat s obytnými auty včetně vodního servisu (vylití odpadu a natankování vody), cena 1 noc/posádka 250,- Kč. Cena el.přípojky 6A 50,- Kč, 10A 75,- Kč a 16A 100,- Kč. Cena parkování na uzavřeném dvoře pro hosty na pokojích - léto 25,- Kč/den, zima 50,- Kč/den.

     
V blízkosti penzionu se nachází 3 vleky pro začínající a středně pokročilé lyžaře a velké množství běžeckých tras. V 5 km vzdáleném horském středisku Janské Lázně je lanová dráha na Černou horu, větší množství vleků a sáňkařská dráha dlouhá 5 kilometrů. V případě špatných sněhových podmínek lze využít uměle zasněžované sjezdovky vzdálené 3-6 kilometrů od penzionu. V jarních a letních měsících můžete využít velké množství značených turistických tras a cyklotras, stejně tak i bazén určený pro hosty penzionu.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI