Penzion Miláno

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Privat Miláno se nachází v obci Horní Nová Ves, v těsné blízkosti města Lázně Bělohrad. Najdeme ho ve východních Čechách na rozhraní Jičínské pahorkatiny a Podkrkonoší. Město Lázně Bělohrad je lázeňské město, které se nalézá v malebné krajině s dominantami hradů a zámků. Na celém území najdete mnoho krásných lesů a přírodních koupališť. Jsou zde ideální podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku, ale i odpočinek u vody. Jedná se o velmi atraktivní oblast s mnoha přírodními zajímavostmi. Bohaté využití v zimním období (v blízkosti lyžařské vleky a běžecké tratě).

Privat Miláno může nabídnout svým hostům 5 ložnic v chalupě. Ubytování je možné pro 17 osob + 2 přistýlky. Horní ložnice mají vlastní sociální zařízení, jedna dvojlůžková, jedna třílůžková a apartmán pro 4 osoby s  přistýlkou, s kuchyňkou, v přízemí je rohová vana pro dvě ložnice. Obě jsou čtyřlůžkové. V přízemí i v prvním patře je k dispozici kuchyň a společenská místnost s barem a krbem. Další možnost ubytování je 1x mobilní dům (WC, sprcha, 1x ložnice,1x dětský pokoj, kuchyňka s obývacím pokojíkem a el. krbem) pro 4 dospělé osoby a 1 děcko. Dále je zde možnost grilováni, stanování a koupání ve vyhřívaném,krytém bazénu. V zahradním altánu je k dispozici výčep na točení piva. V areálu je dostupné bezdrátové připojení k internetu.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI