Penzion Miláno

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Privat Miláno se nachází v obci Horní Nová Ves, v těsné blízkosti města Lázně Bělohrad. Najdeme ho ve východních Čechách na rozhraní Jičínské pahorkatiny a Podkrkonoší. Město Lázně Bělohrad je lázeňské město, které se nalézá v malebné krajině s dominantami hradů a zámků. Na celém území najdete mnoho krásných lesů a přírodních koupališť. Jsou zde ideální podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku, ale i odpočinek u vody. Jedná se o velmi atraktivní oblast s mnoha přírodními zajímavostmi. Bohaté využití v zimním období (v blízkosti lyžařské vleky a běžecké tratě).

Privat Miláno může nabídnout svým hostům 5 ložnic v chalupě. Ubytování je možné pro 17 osob + 2 přistýlky. Horní ložnice mají vlastní sociální zařízení, jedna dvojlůžková, jedna třílůžková a apartmán pro 4 osoby s  přistýlkou, s kuchyňkou, v přízemí je rohová vana pro dvě ložnice. Obě jsou čtyřlůžkové. V přízemí i v prvním patře je k dispozici kuchyň a společenská místnost s barem a krbem. Další možnost ubytování je 1x mobilní dům (WC, sprcha, 1x ložnice,1x dětský pokoj, kuchyňka s obývacím pokojíkem a el. krbem) pro 4 dospělé osoby a 1 děcko. Dále je zde možnost grilováni, stanování a koupání ve vyhřívaném,krytém bazénu. V zahradním altánu je k dispozici výčep na točení piva. V areálu je dostupné bezdrátové připojení k internetu.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI