Penzion Miloš

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází v malebném údolí osady Bobr, vzdáleném 1km od města Žacléře, v kouzelném údolí pod Rýchorami, které jsou východní branou Krkonoš. Vybavení penzionu Miloš Vám zajistí nerušené pohodlí a jeho poloha v krásné přírodě podkrkonoší umožní Vaše sportovní vyžití. Ubytovací kapacita je 6-7 lůžek. Dva - dvojlůžkové pokoje, jeden - třílůžkový pokoj, dvakrát - koupelna + WC. Společenská místnost s TV, vybavená kuchyň. Oplocená zahrada, dvě parkovací místa, terasa. V zimě možnost lyžování (sjezdové i běžecké), bobování. V létě využití bazénu, kola, procházky. Žacléř- bowling, tenis, restaurace, obchody.

 

Více než 450 penzionů v rámci Královéhradeckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI